12 komentāri
Ieva no Kāzu gūstā startē populārā jauno mūziķu konkursā; vīlusies žūrijā
Foto no privātā arhīva

Aizvadītās nedēļas nogalē Jelgavā un Rēzeknē notika populāro mūziķu koncertšovs un jauno talantu konkurss SuperMikrofons. Vienā no konkursa atlasēm startēja arī TV3 šovā Kāzu gūstā iepazītā Ieva Janiševa (agrāk Bernšteine). Dziedātāja, kura jauno mūziķu konkursos startējusi jau kopš bērnības, ir gandarīta par savu priekšnesumu, tomēr neslēpj vilšanos konkursa žūrijā.

Noslēdzoties šovam Kāzu gūstā, Ieva Janiševa atzina, ka vēlas vairāk attīstīt savu mūziķes karjeru. ”Tiklīdz viss nokārtosies ar mājokli, mazliet gribu vairāk savā karjerā sasniegt,” apmēram pusgadu pēc kāzām, kurām šopavasara bija liecinieki TV3 skatītāji, portālam Skaties.lv atzina Ieva. Nu vārdi piepildījušies, un Ieva 29. aprīlī piedalījās jauno talantu konkursa SuperMikrofons Jelgavas atlasē. Dalība konkursā Ievā atstājusi duālas sajūtas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Protams, emocijas bija ļoti, ļoti labas. Es vispār esmu cilvēks, kurš šādas lietas uzņem pozitīvi. Bet visiem šiem konkursiem ir aizkulises, kaut kas, ko visi dalībnieki nezina,” portālam Skaties.lv atzina Ieva Janiševa. Viņa ir sajūsmā, ka, būdama ventspilniece, ļoti labi uzņemta Jelgavā. ”Man pēc konkursa nāca klāt un teica: ”Ļoti skaisti!” Es konkursā izpildīju to pašu dziesmu, ko kāzās dziedāju savam vīram un meitiņai. Man bija superīga grupa Henrix,” stāsta Ieva.

Tiesa, konkurss Ievā atstājis arī rūgtumu. ”Žūrija, ja tā varētu teikt, man likās neadekvāta. Diemžēl no cilvēkiem nāca ziņas, ka biļešu cena neatspēkoja pasākumu Jelgavā. Ir bijuši gadījumi, kad cilvēki pēc pirmās daļas pametuši zāli. Žūrija pret jaunajiem bija ļoti barga. Es zinu, ka tādai ir jābūt žūrijai, bet, ja tajā pašā laikā pats kāp uz skatuves un pieļauj tās paša kļūdas, ko ļoti kritizē konkursa dalībniekos, man tas nav pieņemami. Protams, kam negadās,” pieredzē par dalību jauno talantu konkursā SuperMikrofons dalās Ieva.

Dalībai jauno talantu konkursā SuperMikrofons Ievu pamudinājis vīrs Arturs. ”Pēdējā brīdī pieteicos, tiku desmitniekā. Protams, es neko nenožēloju, jo viss koncerts un mana uzstāšanās man ļoti patika, pēc tam no žūrijas saņēmu ļoti labu vērtējumu – no pieci visi četriniekus iedeva. Bet es īsti nesapratu, ko žūrija konkursā meklē. Varbūt kādreiz saņemšu atbildi. Viņi it kā meklē jaunos mūziķus, jaunos censoņus, jaunos dziedātājus, bet tajā pašā laikā visu laiku tika uzsvērts, ka vajag izpildīt pašu sakomponētas dziesmas, oriģināļdziesmas, bet nolikumā tas netika uzvērts. Es īsti nesapratu, kam tiek pievērsta uzmanība – grupām, solistiem, dziesmai vai vokālam,” stāsta dziedātāja.

Neskatoties uz visu, dalību talantu konkursos Ieva vērtē kā burvīgu pieredzi. Jau no bērnības Ieva startējusi daudzos talantu konkursos, tostarp Jaunajās zvaigznēs, Aprīļa pilienos, Olgas disenītē, kā kopā ar Emīlu Balceri no grupas Musiqq bekvokāliste piedalījusies arī Eirovīzijas nacionālajā atlasē, piedziedot Sabīnei Berezinai.

Foto: Ieva dzīvē un šovā Kāzu gūstā

TOP komentāri

 • Dace
  +7 +7 0

  Dace

  Pilnīgi piekrītu Ievai! Viņa bija labākā! Burvīga balss un vienīgi viņai bija tiešām baudāms priekšnesums! Žēl, ka tādi mākslinieki netiek novērtēti! Un žūrija, piedodiet, bet Virga likās sanarkojies! Lai Ievai veicas!
 • Jelgavnieks
  +6 +6 0

  Jelgavnieks

  Es esmo šokā par to tizlumu ko dzirdēju un redzēju no žūrijas!!! Necieņa pret dalībniekiem!! Un apīpējies Virga bija kā šova "klauns" kurš smīdināja ar savu tizlimu visus Jelgavniekus! Aiša meituci mācies vārdus nevis dzersties apkārt! Par Olgu viss skaidrs, tur uz vecumu paliek par marazmātiķi. Reiniks izvilka visu pasūkumu! 15eur par biļeti nu piedodiet...
 • Sašutusī
  +5 +5 0

  Sašutusī

  Tas pasākums bija draaaausmiiiiiigs! Ta zurija..paldies Reinikam ka visu izglāba! Un man tiešām ļoti patika Ieva. Viņai ir burvīga balss...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl