5 komentāri

Kopš salaulājās šova Kāzu gūstā sirsnīgākais pāris Arturs un Ieva, kura pēc kāzām pieņēma vīra uzvārdu, pagājis gandrīz pusgads. Jaunā sieva portālam Skaties.lv atklāj, ko ieguvusi un ko zaudējusi, kāzas svinot visas Latvijas acu priekšā.

TV3 drosmīgā kāzu šova gaitā laulības ostā iestūrēja trīs pāri. Tieši drosme, apņēmība un uzticēšanās vecākiem ļāva vienam no pāriem – Ievai un Arturam – mūža skaistāko dienu nosvinēt tā, kā paši vēlējušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ieva Janiševa (agrāk Bernšteine) akcentē, ka, startējot šovā un apprecoties TV skatītāju priekšā, plusu noteikti ir vairāk nekā mīnusu. Viņa gan nenoliedz, ka atrodas pa kādam, kurš izbrīnīts, kā mūža skaistāko dienu varot svinēt tik publiski. Arī savu kāzu rīkošanu uzticēt vecākiem ne visiem esot pa spēkam. ”Plusi noteikti ir daudz jaunu iepazītu cilvēku, pats piedzīvojums, tas, ka kāzas notiek citādāk nekā citiem. Tā kā visu rādīja TV, ļoti labi varēja arī paskatīties uz sevi no malas. Protams, arī nauda. Mēs ar Arturu nebijām tik ilgi apprecējušies, jo tā bija naudas lieta. Tas ir viens no lielākajiem plusiem. Vislielākais pluss ir tas, ka mums noteikti būs ko gan Alisei, gan mazbērniem dienās parādīt un pastāstīt. Mums tika dota fantastiska iespēja,” portālam Skaties.lv atklāj Ieva. Viņa arī priecājas, ka kāzas satuvinājušas abas ģimenes.

Foto: Janiševu ģimene

Kā saldās maizes garoziņu Ieva norāda, ka nav bijusi iespēja pašai piedalīties savu kāzu rīkošanā: ”Esmu cilvēks, kam visu patīk kontrolēt. Tagad man bija izaicinājums, ka nevarēju ne kontrolēt, ne zināt, neko”.

Jautāta, vai attiecību noformēšana oficiāli likusi domāt par brālīti vai māsiņu trīsgadīgajai Alisei, Ieva atklāj, ka nesteidzas, bet plānos noteikti ir: ”Šobrīd mēs ar to vēl nesteidzamies, jo gribam iekārtot mājokli, mums patlaban notiek remontdarbi. Līdz ar to mēs visi esam tur – gan materiāli, gan darba ziņā. Pārejam uz lielāku dzīvokli. Tiklīdz viss nokārtosies ar mājokli, mazliet gribu vairāk savā karjerā sasniegt. Un, protams, vienu mazulīti vēl gribam.”

Ieva un Arturs saka lielu paldies abām ”komandām” – abām ģimenēm. ”Es uzskatu, ka viņi ir lielākie darba darītāji. Gribu teikt vislielāko paldies savai mammai! Skatoties šovu, es jutu, cik lielu enerģiju viņa tajā iegulda. Mēs esam tikai personas, kuras apprecējās. Patiesībā darba rūķi ir tieši viņi. Kāzas nebūtu, ja nebūtu viņu! Kamēr viņi rīkoja, mēs ēdām, dzērām un peldējāmies. Paldies viņiem. Mēs tiešām bijām sajūsmā par savām kāzām. Viss bija perfekti, tā, kā tam bija jābūt!” teic Ieva.

Foto

Video: Ieva vīram un meitai velta dziesmu

TOP komentāri

 • kāds
 • Skatiitaaja
  +6 +6 0

  Skatiitaaja

  Kaa man vinji patiik! Vairaak taadus paarus. Lai veicas jaunajai gjimeniitei!
 • ipasha
  +6 +6 0

  ipasha

  Shis bija vissirsnigaakais paaris,visskaistaakais un visskaistaakaas kaazas,iztika bez Havajaam un krievu valodas:)Skaisti,vienkaarshi un miili...Nu looti...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl