2 komentāri

Šovā Kāzu gūstā pēc divu nedēļu nošķirtības ar tuviniekiem satiekas arī Ieva un Arturs un Darja un Dmitrijs. Pirmskāzu vakariņu laikā atklājas, ka Artura un Ievas radi ar kāzu rīkošanu trāpījuši gandrīz desmitniekā, bet Darja kāzu rītā atklāj, ka ar līgavaini kopā pavadītais laiks bijis nopietns pārbaudījums pāra attiecībām.

Darjas mamma, prezentējot kāzu ideju, ir nolēmusi pajokot. Viņa jaunajiem samānās, ka kāzas bija plānotas skolas aktu zālē Ķengaragā. Tā kā zāle bijusi aizņemta, nācies izvēlēties Bīriņu pili. ”Uzdzīvosim kā karaļi!” sajūsmā ir līgava.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazāk jūsmas līgavā un līgavainī izsauc viesu saraksts, kurā iekļauti cilvēki, kurus pāris nemaz nepazīstot. Mamma stāsta, ka sarakstā ietverti tikai radinieki.

Darjai ir kāds ultimāts: ”Ļoti svarīgi, lai neviens no jums netaisītu sālsmaizi”. Tomēr Dmitrija mamma atklāj, ka sālsmaize jau ir pasūtīta. ”Viņai nāksies to pieņemt kā faktu, jo tā ir tradīcija, un neiesim prom no tradīcijas un atstāsim. Tāpēc viņai nāksies samierināties ar dzimtas tradīcijām,” skaidro Dmitrija mamma Irina.

Arī Darja apmierināta ar radinieku izvēlēto kleitu, bet Dmitrijam radi izvēlējušies zilu uzvalku, kaut puisis vēlējies smokingu. ”Viņam smokings nav vajadzīgs, ja nu vienīgi viņš nevēlas iet strādāt par šveicaru viesnīcā,” skaidro Darjas tēvs.

Arī Darja un Dmitrijs nolemj visu atstāt, kā radi izvēlējušies. ”Man tas bija patīkami – ka viņu domu gājiens sakrīt ar mūsu domu gājienu,” priecājas Darjas mamma. ”Man uztraukuma par kāzām vairs nav” atzīst līgava. Tomēr kāzu rītā Darja ir ārkārtīgi satraukta. Līgava atklāj, ka divas ar līgavaini kopā pavadītās nedēļas, kuru laikā nav bijis iespējams vienam no otra atpūsties, bijis nopietns pārbaudījums pāra attiecībām. Tomēr kāzas būs, Darja un Dmitrijs sēžas limuzīnā, lai dotos uz Bīriņu pili.

Foto: Darja un Dmitrijs kāzu rītā

Ieva un Arturs neslēpj sajūsmu, uzzinot, kas kāzas notiks Skrundas muižā. Tāpat pāra prieku vairo fakts, ka par kāzu krāsu izvēlēta zilā un par transportu izraudzīts puķubērnu autobuss. ”Mēs gribam laulāties netradicionālākā vietā, varbūt braukt ar netradicionālu auto, visu paņemt interesantāk, lai pašiem būtu, ko atcerēties,” atzīst Ieva. ”Busiņš būs odziņa visam – Skrundas muižai, Pāvilostai. Būs kičīgi,” topošo sievu papildina Arturs. Arī par muzikantu – grupas Zvaigžņu lietus – izvēli pāris ir sajūsmā. ”Esmu bijusi Zvaigžņu lietus ballēs, tās ir fantastiskas balles. Kājas ir ”mēmas” no dejošanas, ļoti jauki,” priecājas līgava.

Arī Ievai, tāpat kā Agnesei, radi izraudzījušies īsto kleitu – pusgaru un ar rociņām. Arturs gan brīnās, kā no astoņām kleitām iespējams izvēlēties īsto…

”Mēs esam ļoti pārsteigti, ka jūs esat trāpījuši, ja ne desmitniekā, tad pie desmitnieka,” pirmskāzu vakariņās atzīst līgavainis.

Kāzu rīts Ievas ģimenē sākas īsti latviskās tradīcijās. Arturs ar Ievu tiekas viņas vecāku dzīvoklī, kur viņam gan jāatpazīst Ievas lūpu nospiedums, gan jāizvēlas starp vairākām līgavām.

Video

TOP komentāri

  • to Es
  • Es
    0 0 0

    Es

    DarjAs visa gimene ir nepatikama, loti kompleksaini censas uzspiest savu, meitene loti lidziga mates raksturam, vsp neaudzinata tada skobisanas un vira pazemosana publiski ir pretigi. Neaudziinata sivievite kas nedaprt ko pati velas te gribeja kazas te ne, te ar vienu pusi kop te skrien pie otra.un vispar sis sova rada nepatikamas emocijas, gimenes nevis ir vienotas bet viena otru censas parspet, neredpekte bet izsmej viens otru visas latvijas prieksha parada savas patiesas sejas, butes kazu laika est un kupinat ir pretigi un preceties pavilosta ari skiet divaini nevis zaksa ka normali cilveki.tai gimenes dala ari tikai no ligavas puses censas uzspiest vira vecakiem savus viedoklus, no malas cerams sis gimenes pasaktas par savu uzmanibi un viens otram apvainojas vnk nepatikams sovs!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl