Komentāri

Nedēļas sākumā veiksmīgi noslēdzās TV3 kāzu šova Kāzu gūstā. Kāzu rīkotājiem gāja visādi, lai kāzas notiktu un visi pāri mūža skaistāko dienu atcerētos ar labām atmiņām.

Vienam no pāriem – Arturam un Ievai – daudz netrūka, ka viņu kāzas notiktu citā laikā. Vai atceraties, ka Artura tēvs Ruslans šova Kāzu gūstā pirmajā sērijā atteicās parakstīt līgumu? Spriedze valdīja arī Darjas ģimenē, kad mamma Natālija atklāja, ka nav sajūsmā par meitas vēlmi iestūrēt laulības ostā kopā ar Dmitriju. Taču visvairāk enerģijas strīdos, kuros, kā zinām, dzimst patiesība, patērēja Raita un Agneses radi, gan vienojoties par kāzu vietu, gan kāzu vadītāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl