Komentāri
Agneses māsa ar Raita mammu kašķējas par ceremonijas svinīgajiem tērpiem
Foto: ekrānuzņēmums

Šovakar šovā Kāzu gūstā dalībnieku ģimenes bija lielas izvēles priekšā – kādi tad mīlnieki stāvēs pie altāra un teiks viens otram jāvārdu. Sākumā savā starpā nesapratās Agneses un Raita ģimenes pārstāvji. Šis uzdevums tika uzticēts viņa mammai Irinai un līgavas miesīgajai māsai Kitijai, kuras abas nevarēja līdz galam vienoties, cik vienlīdzīgos ietērpos viņiem būtu jāaizvada kāzu ceremonija.

Abas sievietes nevarēja vienoties ne par kāzu kleitu, ne apaviem, kas jāvelk abiem kājās – mamma uzskatīja, ka Agnesei viss tērps paredzēts tikai vienam vakaram, taču Raitis, iegādājoties uzvalku un kurpes, tos abus varēs vilkt arī pēc tam. Ar to īsti mierā nebija Kitija un uzskatīja, ka Irina speciāli cenšas Raiti pie altāra padarīt skaistāku par pašu līgavu, lai gan, pēc viņas domām, parasti esot otrādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Beigu beigās abas vienojās par to, ka Agneses kleita uz kāzām tiks speciāli īrēta, taču arī tur bija viens “bet” – jāizvēlas tāda, ko kāzu salons saviem klientiem izsniedz uz nomu. Kitijas variantu – kleitu, kura, kā izteicās Raita mamma Irina, izskatās pēc aizkariem, ģimene beigu beigās atzina par labu neesam. Taču, kā notika pats izvēles process, skaties materiālā no šīs dienas šova Kāzu gūstā sērijas.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl