13 komentāri

Tēta nedienas Latvijā šonedēļ piemeklējušas populārā hokejista Kaspara Saulieša ģimeni. Precīzāk, tikai viņu, jo viņa laulātā draudzene Katrīne nekādu diskomfortu neizjūt, savukārt mazās Saulietītes – bērnudārziene Kortija un pirmklasniece Kerija – ir priecīgas, jo pirmo reizi dzīvē ilgāk nekā vienu dienu būs kopā ar tēvu. Tomēr ne viss iet, kā cerēts.

Šova Tēta nedienas Latvijā ceturtajā sērijā hokeja kluba Dinamo Rīgas uzbrucējs Kaspars Saulietis pieņēmis izaicinājumu pierādīt savas spējas ne tikai hokeja laukumā, bet arī ģimenes ikdienas dzīvē, paliekot mājās viens ar bērniem, kamēr sieva Katrīne laiski atpūšas Hotel Jūrmala Spa. Lai gan Kaspars ir lielisks tētis, viņam nākas atzīt, ka mājsaimnieces dzīve nav viegla… Pirmajā dienā šķiet, ka Kaspara lielākais izaicinājums ir iemācīt pirmklasniecei Kerijai tautasdziesmas, bet, dienām ritot, kļūs arvien grūtāk! Bet par visu pēc kārtas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sauliešu ģimenē rūpes par kārtību mājās un ēdienu gatavošanu uzņemas tas, kuram ir iedvesma. Mājas darbos Kapars piedalās, jo pats mīl kārtību un to pieprasa gan no sievas, gan meitām. Viņš ir perfekcionists, bet ir kāda tēma, kurā Kaspars nav ”iebraucis”. Tie ir Kerijas mājasdarbi… Meitas nesavaldība un spītība, pildot matemātikas uzdevumu un no galvas mācoties tautasdziesmu, un tēta stingrā balss ”uzdod”, un mazā Saulīte… apraudās. Arī Sauliešu ģimenes mamma atzīst, ka pirmklasnieces mājasdarbi tandēmā ar asarām ir visai ierasta lieta. ”Mācīt bērnu ir grūti,” pirmās dienas vakarā atzīst Kaspars. Lai izvēdinātu galvas, visi dodas ārā. Svaigais gaiss nāk par labu, un dzejolītis galviņā ”aiziet kā smērēts”.

Foto

Otrajā dienā Kaspars veiksmīgi tiek galā ar vannasistabas iztīrīšanu un meitu izvadāšanu pa nodarbībām, bet trešajā dienā, kā šovā Tēta nedienas Latvijā ierasts, nez no kurienes uzrodas pieci mammas doti izdevumi. Bez kaķa izķemmēšanas Kasparam nākas arī notīrīt koridora sienu, kopā ar bērniem pagatavot saldējumu, piesist balkona maliņu un pierunāt vecāko meitu Keriju slidot. Atgādinām, ka par katru izpildīto uzdevumu tiek nopelnīti 100 eiro ceļojumam ar Tallink.

Trešās dienas vakarā Kaspars saprot, ko nozīmē rūpes par māju un bērniem uzņemties vienam. ”Ir sakārtota, tas izdarīts, sagatavots ēst, ir paspēlējies ar bērniem. Diena liekas nenormāli gara. Pienāca vakars un saprotu to, ka mugura sāp. Man liekas, ka es visu laiku būtu bijis uz muguras, visu laiku saliecies uz priekšu. Laikam pēc šī projekta es paņemšu sev pauzīti, paņemšu kaulu lauzēju, lai ieliek vietā visus skriemeļus…,” saka Kaspars.

Kamēr Katrīne viesnīcā bauda skaistuma procedūras un draudzenes sabiedrību, arī Kaspars neiztiek bez ballītes – ciemos atnāk draugs ar diviem bērniem.

Kaspars piektās dienas rītā atzīst, ka ”sāk piegurt un tas viss sāk drusku apnikt”. ”Es gaidu sievu, kad viņa būs atpūtusies, lai viņa pārņem stafeti,” smej Kaspars.

Tiekoties ar ģimenei, Katrīne nevar nepamanīt, ka vīrs ir saguris. ”Nevar būt visu laiku perfekts, tas nav iespējams. Tāpēc primārais – palīdziet viens otram,” pārdomās par mājas soli šova Tēta nedienas Latvijā ceturtās sērijas noslēgumā dalās Kaspars, kurš ģimenei nopelnījis 500 eiro vērto ceļojumu.

Video

TOP komentāri

 • eva
  +7 +6 -1

  eva

  Vot shis man nepatika! Iespeju bija jadod sievietei, kurai nav bijusi iespeja atpusties SPA! Bet iedod solariju barbijai, kurai tas nav nekas īpašs, nauda nav problema tapat ka SPA! FUJ!
 • IG
  +6 +5 -1

  IG

  Mīļie cilvēki, vispirms paskatieties Katrīnes instagram profilu un tad aizstāviet viņu! Šajā šovā piedalās ģimenes,kuru mammas netiek nedz uz ballītē,nedz dodas ceļojumus, nedz apmeklē SPA,jo viņām visa dzīve ir pakārtota bērnam. Katrīnei liekas,ka vadāt bērnus uz pulciņiem un ar viņiem kopā mācīties ir nepieņemami. Ja viņa grib,lai bērni ir neizglītoti tad droši var iet un tusēties. Mammas pienākums ir aprūpēt bērnus un izvest pa pulciņiem. Visa dzīve nesastāv no ''Instagram", kurā ir pilns ar bildēm, kurās Katrīne ir klubiņos, skaistumkopšanas salonos un ar jaunām somiņām u.tt. Var redzēt, ka Katrīnei ir gan pietiekama atpūta, gan laiks manikīram, gan aiziet uz solāriju,gan ballītēm un klubiņiem. Manuprāt, tā no viņas puses nevajadzēja darīt, jo vīrs viņai pērk gan kažokus,gan somiņas,gan ved ceļojumos. Izskatās, ka viņa ne reizi nav redzējusi "Tēta nedienas"'. Ieteiktu noskatīties viņai pirmo sēriju un tad padomāt! Silikona krūtīm arī viņai bija laiks. Viņas smiešanās un izrādīšanās bija pretīga....
 • nu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl