Jaunajam TV3 šovam pieteikusies arī kluba Coyote fly dejotāja, talantīgā Elvīra

4 komentāri
Jaunajam TV3 šovam pieteikusies arī kluba Coyote fly dejotāja, talantīgā Elvīra
Foto: Skaties.lv un Coyote Fly

Par vienu no šīs vasaras karstākajiem šoviem varētu tapt jaunais TV3 attiecību šovs, kurā meitenes cīnīsies par trīs seksīgu vīriešu sirdīm, tos cenšoties savaldzināt ar savām dejas prasmēm. Jāteic, šovam pieteikušās daiļavas, kuras varētu salauzt šo kavalieru sirdis. Viena no tādām – Elvīra.

23 gadus vecā slociniece Elvīra ir viena no tām daiļā dzimuma pārstāvēm, kura pieteikusies dalībai jaunajā TV3 šovā. Šis gan nav pirmais šovs, kurā talantīgā meitene piedalās – 2013. gadā viņa Tēbergu ģimenes sastāvā startēja šova Dziedošās ģimenes piektajā sezonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“No šova sagaidu labi pavadītu laiku, kā arī iespēju kārtīgi izdejoties. Manuprāt, prasme dejot ir ļoti svarīga. Es pati jau 10 gadus dejoju baletu un piecus gadus go go dejas,” intervijā portālam Skaties.lv atklāj Elvīra.

Jautāta, vai viņu nebiedē popularitāte, jauniete atbild drosmīgi: “Es par to nedomāju un arī centīšos nedomāt.” Plānu šai vasarai Elvīrai netrūkst: “Turpināšu strādāt koijotos, izbaudīšu vasaru – sauļošos, braukšu uz jūru, pavadīšu laiku ar ģimeni.”

Foto

Foto: meitenes piesakās dalībai jaunajā TV3 šovā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl