Komentāri

Interjera pārvērtību šova Jauna telpa 8. sērijas filmēšana bija īpaši jautra – noskaties aizkadru video un smejies kopā ar mums!

Šovakar plkst. 21.10 telekanālā LNT skaties interjera pārvērtību šova Jauna telpa 8. sēriju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā allaž, dekoratore Baiba Prindule kopā ar Sandi Miltoviču palīdzēs rast idejas, kā ar vienkāršiem dekorēšanas elementiem un trikiem var pārvērst vidi sev apkārt. Baiba rada ideju un vīziju, bet Sandis Miltovičs piedāvātos risinājumus palīdz īstenot.

Šā raidījuma filmēšanas laikā jautrības nekad netrūkst. Arī šajā sērijā aiz kadra palikuši daži amizanti mirkļi, piemēram, dziedošā miskaste, jūkošā gulta vai durvju ailē iesprūdušais Sandis.

Video

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl