2 komentāri
Zināms, kā ”Ulubele” iztērēs Dināras Rudānes sarūpētos 5400 eiro
Foto: Aivars Borovkovs

Aizvadītājās brīvdienās priecīgu notikumu piedzīvoja dzīvnieku patversmes ”Ulubele” komanda un iemītnieki – Pateicības brokastis ar savu klātbūtni pagodināja ”Izklausies redzēts” uzvarētāja dziedātāja Dināra Rudāne, kura šovā iegūto naudu novirzījusi “Ulubelei”. Nu kļuvis zināms, kā 5400 eiro plānots izlietot.

Par dziedātāju Dināru Rudāni šova ”Izklausies redzēts” finālā īkšķus turējusi un balsojusi visa dzīvnieku patversmes ”Ulubele” komanda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mūsu Rihards šova fināla balsošanai pat iegādājās “Zelta zivtiņu”, kas visa tika izlietota zvaniem par lielisko Dināru. Esam ļoti priecīgi par rezultātu un Dināras lēmumu šovā iegūto naudu novirzīt ”Ulubelei”,” sarunā ar portālu Skaties.lv prieku pauž ”Ulubeles” vadītāja Ilze Džonsone.

Kā atceramies, novembra vidū dziedātāja ar savu auto nejauši notrieca trīs gadus vecu kaķenīti. Māksliniece par savu pienākumu uzskatīja dzīvnieku aizvest pie ārsta un atrast tam saimniekus. Dažu stundu laikā, pateicoties tautiešu atsaucībai, kaķa nākotni bija izdevies nokārtot.

Foto

”Šis notikumus Dināras dzīvē ļoti sasaucās ar vienu no mūsu aktualitātēm,” norāda patversmes vadītāja. ”Ulubeles” komanda ir ļoti priecīga un pateicīga par gaidāmajiem 5400 eiro no šova “Izklausies redzēts” balvas devēja. Kļuvis zināms, kā naudas līdzekļus plānots izlietot.

Jau vairākus gadus dzīvnieku patversmē atvērta veterinārā klīnika. Taču tās aprīkojums nav pilnīgs. ”Nesen iekārtojām arī atsevišķu procedūru telpu dzīvnieku apskatei un vakcinācijām. Pagaidām tā ir pilnībā bez nepieciešamā aprīkojuma. Nu par iegūto naudu varēsim iegādāties operāciju lampas, nestuvītes savainotiem dzīvniekiem, mikroskopu un citu aprīkojumu, kā arī skapjus un ledusskapi medikamentu uzglabāšanai.

Tāpat par šo naudu tiks iekārtotas vairākas vietas “Ulubeles” veterinārajā klīnikā, kur dzīvniekiem atgūt spēkus pēc operācijām,” stāsta Džonsone.

Dināra no dzīvnieku patversmes nav aizgājusi tukšām rokām. Tā kā dzīvniekus nedrīkst dāvināt – tas ir aizliegts ar likumu – , tad Dinārai dāvanā saņēmusi lellīti Ķaķmeitiņu un dzeltenu ”Ulubeles” cepurīti.

TOP komentāri

 • Mārīte
  +5 +5 0

  Mārīte

  Man sirds lūzt, redzot visus tos pamestos astaiņus. Cilvēki ir tik nežēlīgi! Paldies tādiem kā Dināra un visa Ulubeles komanda!
 • robis
  +1 +1 0

  robis

  Malacis Dināra! Prieks, ka ar viņas gādību Ulubelē tiks sagādātas vairāk iespējas parūpēties par slimajiem dzīvnieciņiem. Lai visiem minčiem un sunčiem laba veselība, un lai ikviens ķepainītis satiek savus īstos saimniekus un ātrāk brauc prom uz īstajām mājām!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl