Komentāri
Kurš teica, ka būs viegli? Ekskluzīvs FOTO ieskats Izklausies redzēts aizkulisēs
TV3 publicitātes foto

Jau piekto svētdienu TV3 ļaus izbaudīt aizraujošus pasaules un vietējo mūzikas zvaigžņu priekšnesumus pārvērtību šovā Izklausies redzēts. Mūsu dziedātāji un aktieri jau sākuši posties lielajam iznācienam, un Skaties.lv piedāvā novērtēt, kas šobrīd notiek aizkulisēs.

Šonedēļ uz Izklausies redzēts skatuves redzēsim Plasido Domingo, Hulio Iglesiass, Miku Džegeru, Šēru, Olgu Rajecku, Lorinu Hilu, Lady Gaga un Rošīnu Mērfiju. Šo pasaules un Latvijas zvaigžņu ādā iejutīsies attiecīgi Normunds Pauniņš, Dzintars Čīča, Mārtiņš Ruskis, Emīls Kivlenieks, Rūta Dūduma, Dināra Rudāne, Ieva Sutugova un Yana Kay.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To, kā grimētāji, frizieri un stilisti mūsu dziedātājus un aktierus pārvērš mūzikas zvaigznēs, novērtē galerijā jau tagad!

Foto

Hei, Tu aizmirsi nobalsot par savu favorītu!
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl