Aizvadītā gada beigās mēs jaunajā TV3 pārvērtību šovā “Gatava pārvērtībām” iepazināmies ar jauku kundzi – Leontinu no Rugājiem. Sieviete pārvērtībām pieteicās, lai iegūtu jaunu izskatu un ne tikai… 60 gadīgā Leontina ir gatava jaunām attiecībām!

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Ieva

  Ieva

  Ja cilvēkam ir skaista iekšējā pasaule vai tiešām tik svarīgs ir ārējais izskats,lai atrastu sev mīļu cilvēku?Manuprāt tie stilisti reizēm izdara otrādi,normāli ģērbušos un izskatīgu cilvēku uztaisa par lelli.
 • zinu,ka

  zinu,ka

  Leontīnai no krāsas acis asaro,necieš ķīmiju,tā teikt.
 • gugu

  gugu

  Absolūti nepiekrītu Martai! Tas baletdejotājs - frizieris neko jau neizdarīja ar viņas matiem, tikai mazliet pakrāsoja. Un Žannas vēlme uzbāzt tādu turbānu galvā kundzei- nu stulbums! Kur viņa savos Rugājos šitādā skatā varētu iet! Leontinai nebija ne vainas arī pirms pārvērtībām, skatos un priecājos par viņas bildēm pirms visiem gudrajiem pārvērtību meistariem.
 • Laimesmātes

  Laimesmātes

  Feina kundzīte! Novēlu tikt pie brūtbāna pēc iespējas ātrāk! ;)
 • Marta

  Marta

  Nu žēl, ka neņēma vērā stilista padomus... Nu nebūs jauna brūtgāna pie sāniem, ja ar matiem netiks galā. Bet citādi feina kundze.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!