Komentāri
Kurš teicis, ka pēc 50 nedrīkst vilkt ādas jaku? Pārvērtību šovā dāmas iet līdz galam!
Foto: ekrānuzņēmums

Šā vakara raidījumā “Gatava pārvērtībām” galvenajā lomā bija trīs burvīgas dāmas – pilna laika māmiņa Baiba, Guna, kuru bērni uzskatīja par aizkavējušos astoņdesmitajos, un Inese, kurai attiecībās ar vīru iestājusies rutīna.

Baiba, sevi ieraugot pēc pārvērtībām, ir bez vārdiem. Pārvērtību laikā tika pie pilnīgi cita matu sakārtojuma. Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs uzskata, ka Baiba ir aizsēdējusies mājās, tādēļ vēlējās padarīt viņu par sievietei ar lielo burtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aleksandrs padarīja Baibas izskatu stiprāku, nokrāsojot gaišās matu cirtas tumšas, kā arī ietērpjot Baibu ādas biksēs, saglabājot sievišķību un maigumu ar rozā lūpu krāsas palīdzību.

Gunta, ieraugot sevi spogulī, jūt citu cilvēku. Stiliste Žanna Dubska vēlējās parādīt rozā maģiju, kura pārvērš katru sievieti svaigākā, atraktīvākā būtnē. Guna ir jutekliska, gribējās piedot smalkumiņu, kas Žannai arī lieliski izdevās.

Inese sevi nepazīst, lūkojieties spogulī. Viņa ieradās uz atlasi vienkāršā, mājīgā izskatā. Stiliste Natālija Zolberga sagatavoja ne tik pareizu komplektu viņas vecumam, jo Inese tika ietērpta ādas jakā.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl