Komentāri

Jau sesto nedēļu pēc kārtas trešdienu vakari kanālā TV3 ir piepildīti, jo varam vērot, kā trīs modes eksperti līdz nepazīšanai pārvērš mūsu pašu skaistules, kurām līdz šim nav bijusi vajadzīgā pašpārliecinātība par sevi.

Šīs nedēļas raidījumā pārvērtībām pieteicās trīs dāmas – 52 gadīgā Skaidrīte Freimane, kura pirms gada sapratusi, ka steidzami kaut kas dzīvē jāmaina, 31 gadīgā Liene Bumbiere, topošā līgava, kā arī 54 gadīgā Ruta Lazdiņa, sieviete, kura ir šķīrusies, bet ikdienu pavada, dodoties uz dažādām biznesa sarunām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepazīsties vairāk ar pārvērtību dalībniecēm!

Ruta atzina, ka viņai gala rezultātā patīk viss. Viņa jūtas skaisti. Stiliste Natālija Zolberga atzīst, ka vēlējusies sievieti padarīt klasiskāku un sievišķīgāku. “Nost ar printētiem topiem,” stāsta Natālija. Rezultātā mēs Rutu ieraudzījām elegantu, bet klasiski sievišķīgu.

“Skaidrītei ir savs stāsts – viss pelēks, drūms, pat darbs neinteresants,” tā secina modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs. Piemeklējot pareizos toņus, zilos un ķiršu toņus, ekspertam izdevās līdz nepazīšanai pārvērst 52 gadus veco Skaidrīti. “Šajā vecumā vēl ir atļauts vilkts garus zābakus un īsas kleitas,” uzskata Pavlovs.

“Es pieņemšu jauno izskatu, bet sevi nepazīstu,” savās pārdomās dalās Liene. Žanna Dubska atstāja Lienes iemīļoto melno krāsu, bet nelielās dozās. Modes mākslinieces mērķis bija parādīt, kā “atšķaidīt” melno un padarīt, kā būt modernai.

Nobalso par savu ekspertu – favorītu!

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl