Komentāri

Jaunais pārvērtību raidījums “Gatava pārvērtībām” katru trešdienas vakaru kanālā TV3 mūs pārsteidz ar dažādu sieviešu patiesajiem stāstiem un vēlmes pēc kardinālām izmaiņām ārējā izskatā. Iepazīsties ar šī vakara dalībniecēm!

Jaunais gads strauji tuvojas, un modes ekspertu mērķis ir sapost šīs burvīgās dāmas Jaungada svinībām. Lūk, viņas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ingrīda Andžāne, kā pati uzsver, ir 60 gadus jauna vecmāmiņa, kura dzīvo Rīgā. Pārvērtību raidījumam pieteikusies, jo vecākā mazmeita teica, ka Ingrīda ir “iesūnojusi”. Viņa grib būt forša omīte saviem mazbērniem. Modes mākslinieka Aleksandra Pavlova mērķis ir padarīt Ingrīdu par supervecmāmiņu.

Vinetai Veismanei ir 40 gadu. Vineta ir sporta trenere, tomēr veselības problēmu dēļ vairs tik aktīvi nedrīkst nodarboties ar sportu, kas arī bijis viens no dzinuļiem, kāpēc pieteikusies pārvērtību raidījumam. Stiliste Natālija Zolberga sporta trenerē saskatījusi līdzību ar “Sekss un lielpilsēta” aktrisi Sāru Džesiku Pārkeri. Lai gan pārvērtību varone līdz šim valkājusi tikai sportiska stila apģērbu, Natālija ir pārliecināta, ka viņa var izskatīties kā pasaules stila ikona.

Iveta Babra ir 47 gadīga trīs pieaugušu meitu māmiņa un sieva. Iveta ir donore, kura saņēmusi par to arī godalgu, tomēr uz ceremoniju ieradusies pašadītā džemperī un džinsu biksēs. Pārvērtību šova dalībniece atzīst, ka visbiežāk valkā legingus. Stiliste Žanna Dubska apņēmusies Ivetai iemācīt, kā saposties svētku dienās un kā ar apģērba palīdzību vairot seksapīlu.

Par iepriekšējo raidījumu dalībniecēm vairāk uzzini šeit!

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl