FOTO: tieši pirms nedēļas piedzīvojām TV3 Jaunā gada uzvedumu – apskati aizkulises un koncertu!

2 komentāri
FOTO: tieši pirms nedēļas piedzīvojām TV3 Jaunā gada uzvedumu – apskati aizkulises un koncertu!
Foto: Lauris Vīksna/F64

Otrdien, 29. decembrī, Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, par godu 2016. gadam norisinājās TV3 Jaungada koncertšovs Mirklis pirms pusnakts. Tā ierakstu varējāt vērot Vecgada vakarā, bet bildes apskatīt, lai pagremdētos atmiņās par lielisko pasākumu, varat pie mums, portālā Skaties.lv

Uz koncertu bija sanākušas dažādas prominences – bijušais sportists un pašreizējais aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, raidījuma SuperBingo vadītāji Armands Simsons un Krista Pesecka, seriāla Viņas melo labāk aktieru komanda – Juris Strenga, Anete Krasovska, Lauris Dzelzītis, kurš kāpa arī uz pasākuma skatuves, Nacionālā teātra aktrise Evija Skulte, kā arī daudz citas sabiedrībā zināmas personības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc svinīgās daļas tika paceltas šampanieša glāzes arī Zemgales Olimpiskā centra aizkulisēs, lai svinētu gadumijas tuvošanos. Galdi vai pušu plīsa no ēdieniem un dzērieniem, kā arī gaisā valdīja patīkami svinīga un pozitīva atmosfēra. To, kā tur izskatījās, kā arī paša koncerta fotogrāfijas vari aplūkot portāla Skaties.lv īpašajā aizkulišu galerijā!

Foto

Pasākuma vadītāju lomā iejutās Jana Duļevska, Valters Krauze un Jānis Skutelis. Viņa vadītajās sarunās piedalījās daudz un dažādi populāri cilvēki, tostarp Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ģirts Liuziniks, Dailes teātra aktieris Lauris Dzelzītis, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Līdzās iepriekš minētajiem mūziķiem – Normundam Rutulim, Jānim Stībelim, grupām Otra puse, Keksi, Antrai Stafeckai, Da Gamba, n[ex]t move, Tirkizband, bet bet, Colt u.c. – mūziķu rindas papildināja dziedātāja Aija Andrejeva, kura uzstājās kopā ar grupu Opus Pro un savu tēvu – dziedātāju Alex, deju grupa Benefice u.c. mākslinieki. Viesus neklātienē (ar videosveicieniem) sveica dziedātāja Laima Vaikule, grupas Prāta Vētra mūziķi un dziedātājs Dons. Vakara viesu vidū bija sastopamas gan TV3 personības – Agnese Drunka, Kristīne Žilde, Arnis Krauze, Baiba Runce u.c., gan seriāla UgunsGrēks aktieri. Šajā vakarā skanēja arī īpaši šim pasākumam tapusī Jaungada dziesma Jaunais gads tepat aiz stūra

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl