Komentāri
FOTO: Profesija mamma otrā sezona jau rīt – ekskluzīvs ieskats pirmajā sērijā!
Foto: facebook.com/profesijamamma/

Jau otro sezonu no rītdienas, 14. janvāra, ceturtdienas vakaros plkst. 21.10 kanālā LNT sāks raidījumu cikls Profesija – mamma, kura vadītāja Ilva Liepiņa-Milzarāja viesosies pie ģimenēm visā Latvijā! Portāls Skaties.lv, izmantojot raidījuma Facebook lapu, piedāvā nelielu, ekskluzīvu ieskatu jaunajā sērijā.

Rītdienas raidījumā redzēsim, kā psihiatre Biruta Kupča, ciemojoties pie dēla ģimenes, stāstīs par profesijas pēctecību, Elizabete Zagorska ar tēti Rolandu Zagorski vienosies kopīgai dziesmai, Latvijas Nacionālā teātra aktrise Gunta Virkava pirms izrādes dalīsies savos atmiņu stāstos par mazo Elizabeti, bet mācītājs Krists Kalniņš stāstīs par to, kas lika saprast, ka jākļūst par mācītāju un ko šī profesija nozīmē ģimenei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas un daudz kas cits sagaidāms jau rītvakar 21.10 kanālā LNT, kad tiks rādīta Profesija mamma otrās sezonas pirmā epizode.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl