Komentāri

Arī pēc Jaunā gada portāls Skaties.lv turpina savu lasītāju atgriezt pagātnē, kur atskatīsimies uz TV šoviem, kas mūs visus zilajā ekrānā priecējuši pirms kāda laika. Šoreiz rubrikā “Vai atceries šo šovu?” kārta pienākusi patriotiski izglītojošajai spēlei Es mīlu Tevi, Latvija!

Katru nedēļu vienīgie, kas nemainījās, bija raidījuma vadītājs, Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš, kā arī abu komandu kapteiņi – Valters Krauze un Jana Duļevska, bet dalībnieki svētdienu no svētdienas bija citi. Tas tikai un vienīgi tāpēc, lai visi varētu pārliecināties par to, cik erudīti un zinoši ir mūsu sabiedrībā zināmie cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piedzīvojumi 10 raidījumu garumā bija visdažādākie – sākot ar Valtera komandas pakaļdzīšanos Duļevskas padotajiem, beidzot ar Gustavu, Krauzes kvēlāko fanu, kurš ļoti pārdzīvoja par to, ka viņam tā arī nesanāca savu sāncensi uzveikt. Video ar viņu, kā arī spilgtākos mirkļus fotogrāfijās skaties turpmāk!

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl