Komentāri

Tā nu sanācis, ka šova Es mīlu Tevi Latvija pirmais raidījums notiek vienā nedēļas nogalē, kad dažiem dalībniekiem ir dzimšanas dienas. Šādās reizēs jāsveic un jāsumina!

Izrādās, ka vakar, 20. februārī, dzimšanas dienu svinēja viens no komandas kapteiņiem – Valters Krauze! Šova vadītājs Artūrs Skrastiņš un citi šova dalībnieki sirsnīgi sveica šova veterānu un un, protams, pajokoja, ka Valters varētu neatcerēties, kā svinējis savu dzimšanas dienu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Savukārt otrs sumināms dalībnieks ir neviens cits kā Kristaps Rasims – aktieris, muzikants, šovu dalībnieks un šodien arī – jubilārs. Sirsnīgi sveicieni arī viņam, un lai veiksmīga šā vakara spēle!

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl