Komentāri
Pirms svētku fināla ”Es mīlu Tevi, Latvija!” uzvar Valtera Krauzes komanda un izvirzās sezonas līderpozīcijā
Foto: Toms Norde

Šovakar kanālā TV3 Vislatvijas skatītākajā spēlē “Es mīlu Tevi, Latvija!” varēja gan no sirds smieties, gan arī uzzināt, cik interesanta un dažāda ir Latvija. Priekšpēdējā tikšanās reizē jautrības un mīlestības pilnajā spēlē uzvarēja Valtera Krauzes komanda.

”Es mīlu Tevi, Latvija!” 11.raidījumā kapteinis Krauze pretī zināšanām un atklājumiem veda komandu, kuras sastāvā bija mūziķis Nauris Brikmanis, Dailes teātra aktieris Gundars Silakaktiņš, Latvijas Nacionālā teātra un seriāla “Viņas melo labāk” aktrise Evija Skulte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt kapteines Duļevskas komandā bija komiķis Rūdolfs Kugrēns, čellists un grupas “Melo-M” dalībnieks Kārlis Auzāns un “LaMPA” valdes priekšsēdētāja, “Zelta Mikrofona” producente Elita Mīlgrāve.

Foto: “Es mīlu Tevi, Latvija!” 11. sērijas spilgtākie momenti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl