Komentāri

Pēdējā raidījumā pirms Es mīlu tevi, Latvija! lielā fināla, kas gaidāms 4. maijā, uzvaru svin Janas komanda.

Šovakar cīņa, pārbaudot zināšanas par Latviju, bija sīva, un pirms spēles fināla jautājumiem vadībā izvirzījās Valtera komanda, bet pēdējā brīdī izrauties vadībā izdevās Janas komandai. Pirms pēdējā fināla jautājuma Janas komandai bija 79 punkti, Valtera komandai – 45 punkti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz fināla jautājumu – cik sieviešu Latvijā skaistumkopšanas procesu uzskata par īpašu rituālu un laiku, ko veltīt tikai sev, – precīzāku atbildi sniedza Valtera komanda, tomēr tas neglāba no zaudējuma šajā spēlē. Es mīlu 11. raidījumā uzvaru svin Janas komanda.

Es mīlu tevi, Latvija! sezonas noslēgums un lielais fināls gaidāms 4. maijā.

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl