Es mīlu tevi, Latvija! uzvaru svin Valtera komanda

Komentāri

Aprīļa pirmās svētdienas lielajā spēlē Es mīlu tevi, Latvija! uzvaru svin Valtera komanda. Līdz ar šā raidījuma uzvarētāja noskaidrošanu pieaug intriga, kurš kļūs par skatītākās TV spēles Latvijā sezonas uzvarētāju.

Šovakar Janas Duļevskas komandā spēlēja Latvijas Nacionālā teātra aktieris Artūrs Krūzkops, pasākumu aģentūras Chocolates Events īpašniece Sindija Vilde-Spinga un dzejnieks, mūziķis, producents Guntars Račs, bet Valtera Krauzes komandas sastāvā bija dziedātāja Marta Ritova, hiphoperis Ozols, īstajā vārdā Ģirts Rozentāls, krogus paps Arnis Bikšus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Pirms 100 punktu pievienošanas uz Laimes rata Janas komanda ieguvusi 34 punktus, bet Valtera komanda – 63 punktus. Šķiet, Janu var glābt tikai veiksme, uzgriežot 100 punktus, taču Fortūna šoreiz nav Janas pusē. Fināla jautājumā – cik cilvēku pagājušā gada beigās uzskatīja, ka Solvita Āboltiņa uz Ziemassvētkiem bija pelnījusi nevis dāvanas, bet žagarus? – precīzāka bija Valtera komanda. Izrādās, Āboltiņai žagarus novēlējuši 357 tūkst. cilvēku.

Pēc šī vakara raidījuma kopējais šīs sezonas svētdienas lielā šova Es mīlu Tevi, Latvija! rezultāts ir jau 4-3, joprojām Janas komandas labā, bet ar katru spēli intriga, kurš kļūs par sezonas uzvarētāju, pieaug.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl