Komentāri
Duļevska: Piedaloties Es mīlu tevi, Latvija!, nav kauns nezināt, ir kauns izlikties, ka zini!
TV3 publicitātes foto

Tuvojas pavasaris, tuvojas TV3 lielā svētdienas šova Es mīlu tevi, Latvija! 2. sezona, kuras vadīšana uzticēta Dailes teātra aktierim Artūram Skrastiņam. Savukārt komandu kapteiņu lomās iejutīsies atraktīvā Jana Duļevska un šarmantais Valters Krauze. Šovā tiksies cienītas un mīlētas Latvijas personības, kuras kopā ar komandu kapteiņiem mērosies spēkiem savās zināšanās par mūsu valsti. Skaties lielā svētdienas šova Es mīlu tevi, Latvija! pirmo raidījumu, baudi jautru, muzikālu un iedvesmojošu noskaņu jau 21. februārī plkst. 20:00 kanālos TV3 un TVPlay!

Līksmības un jautrības pilnā TV3 rudens šova Es mīlu tevi, Latvija! vadītājs Artūrs Skrastiņš teic: ”Šī ir vienreizēja spēle un vienlaikus šovs, ko vēlas redzēt un skatās visas paaudzes. Varu apsolīt, ka 2. sezona spēlei Es mīlu Tevi, Latvija! būs kā lielisks ceļojums cauri Latvijai, ko iesaku piedzīvot ikvienam. Tiekamies svētdienās!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunās sezonas jaunums

Šova mērķis ir iepazīt Latviju, tāpēc nākamās 12 nedēļas televīzijas pārbaudi savas zināšanas par Latviju. Šovā tiks aplūkotas dažādas tēmas – Latvijas kino un televīzija, pilsētas un to atrašanās vietas, Latvijā nozīmīgas personības. Kā arī kopā mēģināsim atpazīt dziesmas pēc melodijām un baudīsim citus aizraujošus pārbaudījumus. Šosezon gaidāms arī jauninājums – vārdnīcas spēle, kurā tiks pārbaudīts, cik komandas labi pazīst vecvārdus vai reti lietotos vārdus latviešu valodā.

Gaidot jauno sezonu, komandas kapteine Jana Duļevska saka: ”Tās ir brīnišķīgas sajūtas, ko sniedz spēle, – tā burtiski pārņem savā varā, sniedzot patīkamu satraukumu, azartu un patiesas emocijas! Protams, spēlei vienmēr var cītīgāk gatavoties, pārlapot grāmatas un atsvaidzināt zināšanas par un ap Latviju, tās personībām un vietām, taču rezultātā visu tik un tā nosaka komandas darbs. Un tad var notikt viss iespējamais, un mēs viens otra ietekmē varam gan radīt jaunus faktus, uzskatot par patiesiem, gan nonākt pie īstās un vienīgās pareizās atbildes, gūstot uzvaru. Tāpēc svarīgākais, piedaloties spēlē – nav kauns nezināt, ir kauns izlikties, ka zini! Saviem komandas biedriem novēlu izbaudīt spēli un būt dabiskiem, jo tas piešķir spēlei to neatkārtojamo sirsnības un patiesuma sajūtu!”

Foto: Jana šovā Es mīlu tevi, Latvija!

Kāds ir pirmā raidījuma sastāvs?

Pirmajā raidījumā J. Duļevskas komandas sastāvā būs dziedātāji Emīls Balceris un Aija Andrejeva, kā arī radio ētera personība Andris Freidenfelds. Savukārt V. Krauzes komandā par uzvaru cīnīsies Bez Tabu žurnāliste Baiba Runce, Izklausies redzēts 2. sezonas uzvarētājs, aktieris Kristaps Rasims un dziedātājs Žoržs Siksna. V. Krauze atklāj: ”Vērtības nemainās – mēs visi mīlam Latviju, tāpēc esmu gatavs pats uzzināt daudz jauna par Latviju un sacensties ar Janu Duļevsku. Redzēs, kurš šosezon būs labākais…?”

Foto: šova Es mīlu tevi, Latvija jaunās sezonas īpašais atklāšanas radījums un pirmā sezona

Izbaudiet svētdienas šovu Es mīlu tevi, Latvija! no 21. februāra plkst. 20:00 TV3 un TVPlay!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl