Artūrs, Jana un Valters saka paldies! Pateicoties tieši tev, šovakar sākas Es mīlu Tevi, Latvija!

1 komentārs

TV3 Lielā svētdienas šova Es mīlu Tevi, Latvija otrā sezona ir klāt! Tieši šovakar plkst. 20.00 TV3 ekrānos desmit nedēļu garumā atkal varēsim just līdzi Janas Duļevskas un Valtera Krauzes komandai! Šova vadītājs Artūrs Skrastiņš uzdod retorisku jautājumu – pateicoties kam šova Es mīlu Tevi, Latvija otrā sezona bijusi iespējama? Pateicoties tev, TV3 skatītāj! 

Šova pirmajā raidījumā tā vadītājs Artūrs Skrastiņš, Jana Duļevska un Valters Krauze ar komandas biedriem saka lielu paldies tieši skatītājiem, kas ļāvuši šovam piedzīvot otro sezonu. Entuziasms un atbalsts ir tieši tas, kas nepieciešams šova dalībniekiem! Un tad jau Jana un Valters ar savām komandām varēs dzīt jokus un spīdēt ar savām zināšanām par Latviju!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tātad atceries! Tieši šovakar plkst. 20.00 TV3 sākas jaunā Es mīlu Tevi Latvija sezona! Jūt līdzi un atbalsti Janas Duļevskas un Valtera Krauzes komandu!

Šova tiešraidi un šova aizkadrus varēsi skatīties arī portālā Skaties.lv.

Savukārt tie, kas gribēs pārbaudīt savas zināšanas par Latviju, katru nedēļas nogali varēs piedalīties viktorīnā Ko tu zini par Latviju. Spēles noteikumi vienkārši – desmit jautājumi, desmit pareizas atbildes. Ja varēsi atbildēt pareizi, piedalīsies izlozē, kur galvenā balva ir lidojums uz kādu no galamērķiem Eiropā! Viktorīnu vari atrast šeit!

Foto: gatavošanās šā vakara šovam Es mīlu Tevi, Latvija!

Video: Artūrs Skrastiņš pateicas skatītājiem

TOP komentāri

  • oh
    0 0 0

    oh

    jau kuro reizi BAUMU stāstā Jana tiek izvilkta- atslēgvārdi tikai aptuveni

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl