Komentāri

Šis vakars patiesi ir īpašs, ko pierāda arī jautrā un draudzīgā atmosfēra, kas valda šova Es mīlu Tevi, Latvija! filmēšanas studijā, jo dzimšanas dienas raundā lielā “dāvana” uzsprāga divu cilvēku rokās, kas beigu beigās noveda pie… skūpsta.

Kā atzina raidījuma vadītājs Artūrs Skrastiņš, pirms šova viņš noteicis, ka centīsies darīt visu, lai laika bumba neuzsprāgtu UgunsGrēka zvaigznes Ulda Dumpja vai Saeimas deputātes Ausmas Kantānes-Ziedones rokās, un liktenis bija īpaši nežēlīgs vai tieši pretēji – ļoti žēlīgs, un visu izdarīja pa savam. Kā tas norisinājās, kā arī kaislīgo buču skaties turpmāk atrodamajā video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl