Komentāri

Deju ansamblis Daiļrade jau otro svētdienu piedalās Lietuvas TV3 deju šovā Kadagys. Šajā svētdienā visiem deju ansambļiem jāuzstājas ar kādu populāru mākslinieku. Daiļrade izvēlējusies ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā populāro dziedātāju Lauri Reiniku. Vai tas Daiļradei palīdzēs gūt panākumus? To uzzini jau pavisam drīz, plkst. 19.30, kad portālā Skaties.lv varēsi skatīties šova tiešraidi un arī balsot par Daiļradi internetā!

Kā zināms, deju ansamblis Daiļrade ir pieņēmis lietuviešu izaicinājumu un piedalās vērienīgajā deju šovā Kadagys jeb latviešu valodā – Kadiķis.  Šovā piedalās desmit deju kolektīvi, kuri sacenšas par uzvaru. Sākot ar šova otro raidījumu, tātad jau šo svētdien, vājākajam no deju kolektīviem šovs būs jāpamet. Taču arī tev, tepat Latvijā, ir iespēja ietekmēt šova rezultātus, balsojot par Daiļradi internetā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Balsošana! Svarīgi!

Pēc šova noteikumiem balsot par mūsu dejotājiem varēsi tikai priekšnesuma laikā! Ne mirkli agrāk, ne mirkli vēlāk! Turklāt tiešraidē ir neliela signāla nobīde, tāpēc svarīgi nekavēties ar balsojumu. Tāpēc, ja vēlies atbalstīt Daiļradi, seko šai instrukcijai:

  • tiklīdz redzi, ka Daiļrade uzstāsies (tiešraides laikā komentētājs dos signālu, kad var balsot!), spied uz turpmāk esošā banera – BALSO PAR TAUTIEŠIEM;
  • atvērsies šova balsošanu internetā. Klikšķini uz Facebook ikonas, uz kuras rakstīts – PRISIJUNGTI PER FACEBOOK. Tas nepieciešams identifikācijai;
  • atvērsies pati balsošana, un tev jāuzklikšķina uz Daiļrades ikonas;
  • viss, tu būsi nobalsojis par Daiļradi!

Tabulā redzēsi, kā ik minūti mainās balsošanas rezultāti!

Balsojuma rezultāti sadalās šādi: 25% – interneta balsojums, 25% telefona balsojums, 50% – žūrijas balsojums. No Latvijas telefonbalsojumā piedalīties nevarēs!

Klikšķini un nobalso!

[kadagys_tabula]

Ko šovakar varēsim redzēt?

Šovā kopumā piedalīsies desmit deju kolektīvi – astoņi no Lietuvas, viens būs poļu deju kolektīvs, viens latviešu deju kolektīvs. Daiļrade šovakar uzstāsies ar priekšnesumu Klipu, klapu danci vedu – Jāņa Ērgļa horeogrāfija, Māra Balaško tautas mūzika apdarē.

Tātad, aicinām atbalstīt Daiļradi, balsojot un daloties sociālajos tīklos! Cerams, ka Daiļradei arī šajā svētdienā veiksies tikpat labi, kā iepriekšējā šova raidījumā, kad žūrija mūsu deju ansambli novērtēja ar maksimālo punktu skaitu – 30!

Video

 

Piedāvājam tev arī fotogrāfijās apskatīt, kā Daiļrades dejotājiem veicās pagājušajā svētdienā!

Foto

Lasi vēl