Komentāri

Šodien, 13. martā, Lietuvas TV3 priekšlaicīgi notiks deju šova Kadagys fināls, kurā startēs arī latviešu deju ansamblis Daiļrade. Šova norisei seko līdzi un piedalies interneta balsojumā portālā Skaties.lv! Tiešraides sākums plkst. 19:30.

Jau ziņots, ka deju šova Kadagys producenti pieņēmuši lēmumu šovu priekšlaicīgi pārtraukt. Fināls, kas sākotnēji bija plānots 27. martā, pārcelts uz šosvētdienu. Kā vieni no dalībniekiem tajā piedalīsies latviešu deju ansamblis Daiļrade, kas pēc trīs raidījumiem izvirzījušies līderos. Lai latviešu dejotāji nezaudētu pozīciju, esi aktīvs un piedalies interneta balsošanā tepat, portālā Skaties.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiešraide!

Balsošana! Svarīgi!

Pēc šova noteikumiem balsot par mūsu dejotājiem varēsi tikai priekšnesuma laikā! Ne mirkli agrāk, ne mirkli vēlāk! Turklāt tiešraidē ir neliela signāla nobīde, tāpēc svarīgi nekavēties ar balsojumu. Tāpēc, ja vēlies atbalstīt Daiļradi, seko šiem soļiem:

tiklīdz redzi, ka Daiļrade uzstāsies (tiešraides laikā komentētājs dos signālu, kad var balsot!), spied uz turpmāk esošā banera – BALSO PAR TAUTIEŠIEM;

atvērsies šova balsošanu internetā. Klikšķini uz Facebook ikonas, uz kuras rakstīts – PRISIJUNGTI PER FACEBOOK. Tas nepieciešams identifikācijai;

atvērsies pati balsošana, un tev jāuzklikšķina uz Daiļrades ikonas;
viss, tu būsi nobalsojis par Daiļradi!

Tabulā redzēsi, kā ik minūti mainās balsošanas rezultāti!

Balsojuma rezultāti sadalās šādi: 25% – interneta balsojums, 25% telefona balsojums, 50% – žūrijas balsojums. No Latvijas telefonbalsojumā piedalīties nevarēs!

Foto: deju ansamblis Daiļrade šovā Kadagys

Daiļrade līderos

Atgādinām, ka deju ansamblis Daiļrade bija vienīgie Latvijas pārstāvji lietuviešu tautas deju šovā Kadagys, pirmajā raidījumā saņemot ideālo vērtējumu no žūrijas un kopvērtējumā ieņemot 5. vietu. Nākamajā startējot ar pašmāju, kā arī Lietuvā populāro dziedātāju Lauri Reiniku viņi ieguva 2. vietu, bet trešajā raidījumā pagājušo svētdienā Daiļrade izvirzījās līderos.

Video: Daiļrade pārsteidz visus lietuviešu šovā

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl