Komentāri
Noskaidroti tie, kuriem svētdien būs iespēja apmeklēt lietuviešu televīzijas šovu Kadagys!
Foto: tomasfoto.lt

Vakar portāls Skaties.lv izsludināja ātro konkursu, kurā interesentiem bija iespēja savā īpašumā iegūt uzreiz piecas ieejas kartes uz svētdien notiekošo Lietuvas TV3 šovu Kadagys, kurā Latviju pārstāv deju ansamblis Daiļrade.

Uzdevums bija pavisam vienkāršs – jānospiež ”Like” attiecīgajai lapai (TV3 Facebook). Nākamais, kas bija jādara, jāatbild uz šādu jautājumu: kuru vietu mūsu deju ansamblis Daiļrade ieguva lietuviešu TV3 šova Kadagys pirmajā sērijā? Savs atbildes variants bija jāatzīmē aptaujā, ielogojoties ar savu sociālo tīklu pasi. Tas arī viss! Pareizo atbildi, starp citu, varēja arī sameklēt mūsu portāla, un tā bija – Daiļrade ieguva piekto vietu televīzijas šova Kadagys pirmajā raidījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un laimīgās uzvarētājas ir:

  • Baiba Rāzna
  • Anna Purviņa

Sirsnīgi apsveicam!
Uzvarētājas lūdzam sazināties ar portāla Skaties.lv redakciju (redakcija@skaties.lv), lai vienotos par ielūgumu saņemšanu!

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl