Komentāri
FOTO: sarunas autobusā un dzīvais drēbju pakaramais – Daiļrades viena diena šovā Kadagys!
Foto: Skaties.lv

Aizgājušajā svētdienā autobusā sēdās un uz Kauņu devās mūsu vienīgie pārstāvji lietuviešu kanāla TV3 tautu deju šovā Kadagys – kolektīvs Daiļrade. Tas, ko redzat portāla Skaties.lv vai video vietnes TVPlay tiešraidē ir viens, bet – kas notiek aizkulisēs? Piedāvājam plašu ieskatu fotogrāfijās, kas tapa šova dienā.

Matu putas matos un bizes pīšana jau autobusā, dziesmu teksta atkārtošana, kā arī, protams, smiekli un labs noskaņojums – tāds noskaņojums bija deju ansamblim Daiļrade 28. februārī vienā no lielākajām Lietuvas pilsētām Kauņā, kur kaimiņvalsts lielajā svētdienas šovā tika iegūta augstā otrā vieta. Jau drīzumā būs gatavs arī video atskats, tāpēc turpiniet sekot līdzi informācijai portālā Skaties.lv šova Kadagys sadaļā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl