Komentāri

Vakar Lietuvā notiekošajā viņu kanāla TV3 lielajā svētdienas šovā Kadagys uzstājās arī pārstāvji no Latvijas – deju ansamblis Daiļrade kopā ar pašmāju (un arī kaimiņvalstī) populāro dziedātāju Lauri Reiniku. Pirms lielā uznāciena emocionālu uzrunu saviem audzēkņiem sniedza kolektīva vadītāja Iveta Pētersone-Lazdāne.

“Patiesībā esiet ļoti mierīgi, esiet priecīgi un starojoši, kā arī enerģijas pārpildīti! Jūs ļoti labi zināt, kas ir mūsu misija – darīt to, kas mums pašiem ļoti patīk, un saindēt ar to citus! Ja jums pašiem patīk, kā jums mirdz acis, un jums pašiem sirdij tas ir svarīgi, tad to nevar neviens nepamanīt, un, ja kādam patīk vai nepatīk, par to jau neviens nestrīdas! Lai vai kā, izbaudiet to mirkli, kad jūs esat visi kopā, un izbaudiet to mirkli, kad esat kopā ar Lauri!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šo uzrunu vari noskatīties turpmāk atrodamajā video, kurā dzirdēsi arī Laura vārdus kolektīvam pirms lielā uznāciena!

Video

Foto: Daiļrade ar zibakciju pārsteidz t/c Spice apmeklētājus!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl