Komentāri
Mums ir blendera uzvarētājs, kurš pareizi atbildēja uz Aijas Andrejevas jautājumu!
Foto: Skaties.lv

Arī šonedēļ skatītājiem bija iespēja piedalīties konkursā, atbildot pareizi uz Aijas Andrejevas uzdoto jautājumu, un laimēt savā īpašumā lielisku blenderi. Lai pareizi atbildētu uz zvaigznes jautājumu, skatītājiem cītīgi jāseko līdzi raidījuma gaitai.

Šīs nedēļas uzvarētājs un zinātājs par to, kāds ir Aijas Andrejevas jaunā singla nosaukums, ir Ģirts M. Apsveicam!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan šīs nedēļas uzvarētāju jau esam noskaidrojuši, visiem ir iespēja turpināt piedalīties konkursā un atbildēt uz skandalozā fotogrāfa Aleksandra Sokolova jautājumu par to, kā sauc skriešanas komandu, kurā viņš ir dalībnieks.

Un atceries! Skaties, cik zvaigznes būs untumainas, un kā šova viesiem izdosies tās pārsteigt ar gardiem ēdieniem. Šovu skaties katru piektdienu plkst. 18.00 no 9. septembra TV3 un TVPlay!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl