Baiba Runce svin pārliecinošu uzvaru cīņā ar mušu

1 komentārs

Raidījuma Bez Tabu žurnāliste Baiba Runce TV6 šova Cilvēks pret mušu jaunākajā sērijā apliecina sievišķīgu uzvaras kāri, izveicību un teicamu ieroča izvēli.

“Es viņas dzirdu un, teikšu godīgi, man ne īpaši patīk, kā viņas izklausās, īpaši, ja es guļu kaut kur lauku mājā pie vaļēja loga un viņas dauzās pa kaktiem. Tad man parasti nākas sev virsū uzsegt segu vai arī kliegt uz tām. Katrā ziņā man varbūt nebūtu nekas pret mušām, jo viņas nekož, cik es zinu, bet man nepatīk viņu radītā skaņa,” savas attiecības ar mušām raksturo raidījuma Bez Tabu žurnāliste Baiba Runce.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un Baiba, tērpusies policista tērpā, ar dziļu pārliecību, ka tieši viņa cīņā uzvarēs, stājas pretim mušai. Viņas pretiniece – Ilze Tunce. Jā, jā, tāds ir mušas vārds. Baibas ierocis – banāns. Augļa miza izrādās izšķiroša, lai Baiba svinētu uzvaru.

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl