3 komentāri

Automehāniķa Rolanda galvenie pienākumi mājās ir ēst gatavošana un zāles nopļaušana. Vai Tēta nedienas Latvijā ko mainīs?

Tēta nedienas Latvijā šonedēļ viesojas Ozolnieku pagasta Branku ciema pievārtē, kur kādā nelielā saimniecībā dzīvo 34 gadus vecais Rolands un 25 gadus jaunā Ramona. Ģimenē aug divas meitas – Šarlote (4,5) un Amēlija (2). ”Ramonā man visvairāk patīk saimnieciskums, kas viņai piemīt,” civilsievu raksturo Tēta nedienas Latvijā astotās sērijas galvenais varonis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ramona dodas piecu dienu atpūtā, bet mājas solis un meitu audzināšana pilnībā uzticēta Rolandam. Automehāniķis sievas prombūtnes laikā neļauj klientiem gaidīt, tādēļ pirmajā nedienā pēc bērnu nogādāšanas bērnudārzā steidz uz tēva vadīto autoservisu. Kad steidzamākie darbi paveikti, meita no dārziņa izņemtas, laiks grilam, šašlikam un ballītei ar viesiem.

Otrajā dienā stājas spēkā mammas dienaskārtība, ko Rolands raksturo kā saspringtu. ”Ēst taisīt – viss kārtībā, bet grīdu mazgāt un sūkt nav forši,” atzīst Rolands. Šķiet, vecākā meita to jūt un tētim steidz palīgā. Trešajā tētis tiek ”iepriecināts” ar pieciem īpašajiem uzdevumiem – sazāģēt malku, organizēt modes skati, papildināt smilšu kasti, nojaukt lieveni, salabot virtuves krānu, pieskrūvēt skapjiem rokturus. Kā pirmajam darbam ķeras klāt lieveņa nojaukšanai, kurā iesaista arī draugu Artūru. Ar drauga palīdzību tiek sazāģēta arī malka, bet meitenes iesaistās smilšu kastes sakārtošanā.

Foto

Tikmēr Ramonu Jūrmalas viesnīcā apciemo skolas laiku draudzene. Abām iet visai jautri, bet mammīte videosveicienā ģimenei tomēr atzīst, ka pēc mājās palicējiem ir ļoti noilgojusies. Līdzīga gaisotne valda arī mājās. ”Brīžiem ir jūtams, ka mammas nav mājās, bet, kad spēlējas, tad viss kārtībā,” jaunākās meitas niķošanos komentē tētis.

Lielākais pārbaudījums Rolandam izrādās modes skates organizēšana. Labi, ka ir Astra, kura steidz palīgā ar idejām un izpildījumu. ”Ja nebūtu bijusi Astra, tas notiktu daudz lēnāk, daudz savādāk. Kā zināms, vīriešu un sieviešu uztvere par modi atšķiras,” kompanjoni modes jautājumos slavē Rolands. Un ceļojums ģimenei 500 eiro vērtībā no Tallink ir gandrīz nopelnīts. Pēdējā Tēta nedienā tiek pieskrūvēti rokturīši, un ģimene gatava atkalredzēties.

”Esmu noilgojusies pēc bardaka, veļas kalniem un visa pārējā. Dienas rutīnas, pie kuras ļoti pierasts, īstenībā ļoti pietrūkst. Es sapratu, ka es nevaru izturēt piecas dienas bez viņiem. Ar divām dienām man pietiktu,” šova piektajā dienā secina Ramona.

Video

TOP komentāri

  • pfff
    +2 +2 0

    pfff

    Tā jaunā sieviete absolūti nesader ar savu vīru, kurš izskatās krietni vecāks. Nesaprotu, ko viņa viņā ir saskatījusi.
  • Luijs
  • milestiba

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl