10 komentāri
Arī tu vari noteikt, kurš ar kuru skūpstīsies – palīdzi Annai izvēlēties atbilstošo partneri!
Foto: Flickr.com

Tas brīdis strauji tuvojas – Bez Tabu eksperiments Pirmais skūpsts drīz sasniegs savu kulmināciju, kurā vairāki pāri (viņi savā starpā nebūs pazīstami) visas Latvijas priekšā sniegs viens otram neaizmirstamu brīdi. Portāls Skaties.lv iesaista arī savus lasītājus, jo tieši jūs varat palīdzēt vienai no šā eksperimenta pretendentēm atrast viņas īsto bučoties gribētāju.

Šī ir lieliska iespēja pat pašiem kautrīgākajiem pārkāpt sev un pierādīt citiem, ka arī viņi spēj izdarīt, ko traku. Savukārt tiem, kas savu otru pusīti meklē, bet kaut kādu iemeslu dēļ nav izdevies to atrast, izmēģināt laimi un veiksmi, jo, kas zina, varbūt tieši šajā šovā atradīsies kāds vai vairāki pāri, kuri jau pēc pirmā skūpsta sapratīs, ka ir radīti viens otram.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ir aizvadītas divas atlases, kurās žūrija ir izvērtējusi potenciālos pārus. Šī ir lieliska iespēja arī tiem, kas varbūt nokautrējušies piedalīties, kā arī, iespējams, atbalstīt savējos. Viss, kas tev jāizdara, jāizlasa apraksts par meiteni, kā arī astoņiem kandidātiem, kas, tavuprāt, varētu atbilst viņai vislabāk, un gluži vienkārši jānobalso.

Anna Bronka

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Rīdziniece, 24 gadi, nesmēķē, bez attiecībām ir trīs mēnešus, strādā par administratori stomatoloģijas klīnikā, hobiji – dejošana, ceļošana, līdz šim, lai atrastu mīļoto, neko pati nav pasākusi, jo uzskata, ka tam visam jānotiek dabīgi, lielākais dzīves mērķis – lielas ģimenes veidošana.

Kurš skūpstīties ar Annu?

Tagad, kad esi iepazinies ar Annu, laiks apskatīt arī vīriešus, kuri vislabāk atbilstu viņas aprakstam, un, kas zina, varbūt tieši tu būsi tas, kurš noteiks nākamo laimīgo pāri. Liela atbildība, vai ne?

Mareks Trivols

Foto: F64

Foto: F64

No Tīnūžiem, 36 gadi, celtnieks, nesmēķē, viens pats dzīvo jau kādu laiku.

Uldis Steinbergs

Foto: F64

Foto: F64

24 gadi, bez attiecībām jau trīs gadus, sevī izceļ labsirdīgumu un optimismu, ikdienā strādā par šoferi.

Jānis Bisters

Foto: F64

Foto: F64

No Valmieras, 18 gadu, telekomunikāciju operators, aizraujas ar snovbordu, bez attiecībām ir aptuveni gadu.

Valters Jekševics

Foto: F64

Foto: F64

Rīdzinieks, 29 gadi, futbola treneris, savā anketā raksta: “Neesmu viens, bet neesmu arī ar kādu kopā”, hobijs – dejošana.

Klāvs Eihmanis

Foto: F64

Foto: F64

No Jelgavas, 20 gadu, students, bez attiecībām aptuveni pusgadu, ļoti patīk volejbols, par sevi raksta – čalis uz goda! :)

Toms Vecrumba

Foto: Edmunds Brencis/F64

Foto: Edmunds Brencis/F64

Jelgavnieks, 24 gadi, bez attiecībām vienu gadu, hobijs – sportot, līdz šim mīļoto cilvēku nav atradis, jo nav centies, bet tagad ir apņēmies censties vairāk.

Jurijs Jefremovs

Foto: Edmunds Brencis/F64

Foto: Edmunds Brencis/F64

Cēsis, 24 gadi, automehāniķis, bez attiecībām – gadu, sevi uzskata par romantisku, hobijs – autosports, līdz šim ar meitenēm mēģinājis iepazīties interneta portālos.

Mārtiņš Einišs

Foto: Edmunds Brencis/F64

Foto: Edmunds Brencis/F64

Rīga, 28 gadus vecs, ikdienā strādā riepu servisā, sevi uzskata par pedantisku, tīrīgu un mīlošu vīrieti. Iepriekšējās attiecības izjukušas, iespējams, viņa rakstura dēļ, bet viņa dzīves mērķi ir apceļot pasauli un darīt labu.

Kurš, tavuprāt, Annai būs labākais partneris Bez tabu Pirmajā skūpstā?

Rezultāti:
1%

Mareks Trivols

7%

Uldis Steinbergs

3%

Jānis Bisters

22%

Valters Jekševics

9%

Klāvs Eihmanis

16%

Toms Vecrumba

3%

Jurijs Jefremovs

38%

Mārtiņš Einišs

Foto

Piedāvājam arī apskatīt fotogaleriju no Bez Tabu Pirmā skūpsta atlases!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl