Komentāri

Šī ir viena no pikantākajām nominācijām, jo sevi ietver aizvadītā, 2015. gada spilgtākos jaunos pārus, kas izveidojušies filmēšanas laukumos un televīzijas tiešraidēs.

Jāpiebilst, ka tieši tev, dārgais portāla Skaties.lv lasītāj, ir tā iespēja atdot savu balsi katrā nominācijā par, tavuprāt, spilgtāko, smieklīgāko vai vienkārši mīļāko atgadījumu. Gada apskatu vada portāla Skaties.lv ziņu redaktori – Krista Garanča un Kārlis Ķilkuts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūsu slavenības pavisam noteikti varētu dot padomus pasaules zvaigznēm, kā tad pareizi ir jāstūrē laulību kuģis pa bangojošo mīlas okeānu. Viens no Lanas Paulas padomiem, kā viņi ar Maestro Raimondu Paulu nodzīvojuši kopā tik ilgi: “Kad Paulam pasprūk kāds asāks vārds, es vienkārši pagriežos un eju prom. Nekad neatbildu!” Lūk, iespējams, tieši šī iemesla dēļ šis pāris šovasar nosvinēja 53 gadu laulības jubileju.

Romantikas šogad nav trūcis arī Latvijas populārākajos šovos. Un, kas zina – iespējams, tieši kāds no tiem būs bijis par pamatu ilgai un laimīgai laulībai.

Video

Nominācijai Gada attiecības izvirzīti

Rezultāti:
11%

Alfrida harēms (Saimnieks meklē sievu)

79%

Kristaps Rasims bildina draudzeni tiešraidē (Izklausies redzēts)

11%

Gunda un Ģirts (Saimnieks meklē sievu)

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl