Komentāri

TV3 kulinārijas šova ”Gatavo 3” vadītāja un žurnāla ”Pie Galda!” eksperimentu karaliene Linda Vilmansone atbildi uz jautājumu ”Kas būs vakariņās?”, apkopojusi savā jaunajā grāmatā ”Visas vakariņas”. Grāmatas atklāšanas svētki norisinājās 12. decembrī galerijā “Māksla XO’’.

Linda Vilmansone eksperimentē virtuvē jau kopš sešu gadu vecuma. Gadu gaitā uzkrātie garšu un recepšu atklājumi apkopoti jaunajā grāmatā, kas ir ne vien lielisks palīgs ikdienas maltītēm, bet arī vizuāli baudāms izdevums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Linda stāsta: ”Šī nav grāmata, kurā iemācīties pavārmākslas augstāko pilotāžu. Te apkopotas vienkāršas un interesantas receptes, kas var kalpot kā ideju bāze katra personīgajiem eksperimentiem. Grāmatā atradīsi iedvesmu un atbildes uz ik vakara jautājumiem – ”Kas būs vakariņās?” un ”Ko lai ātri un garšīgi pagatavo?”.

Grāmata tapusi ciešā sadarbībā ar talantīgo fotogrāfu Māri Kiseļovu, kurš iemūžinājis Lindas idejas košās fotogrāfijās.

Foto: ieskaties grāmatas atklāšanas svētkos

Grāmatā apkopotas 88 receptes 14 nodaļās: makaroni, brokastis, maize, kartupeļi, vista, jūras veltes, gaļa, daudz (sātīgas maltītes), bišķiņ (vieglas maltītes), draugiem, svari (diētiskas maltītes), zupas, cukurs un leftovers.

 

Grāmata no 15. decembra pieejama grāmatnīcās ”Jānis Roze”, ”Globuss”, ”Zvaigzne ABC”, veikalos ”Stockmann”, ”Gemoss” un citviet.

Par krāsainajām fotogrāfijām atbildīgs Toms Norde, bet video veidoja Armands Virbulis.

Video

 

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl