Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Otrdiena, 22. augusts

Rudīte, Everts

Horoskops aunam

Kāds fantastisks pasākums tavā virsvadībā var aizkavēties dēļ citu cilvēku vienaldzības vai spītības. Tev jāatrod pareizās pogas, uz kurām uzspiest, lai pārliecinātu kolēģus vai draugus neboikotēt notiekošo.

Horoskops vērsim

Šodien tevi var nomākt kādi materiālas vai finansiālas dabas ierobežojumi, no kuriem nevarēsi izbēgt un nāksies sakārtot šos jautājumus saskaņā ar prasīto vai likumīgo.

Horoskops dvīņiem

Neesi pārāk bargs un nosodošs un saņemsi cilvēku lielo paldies. Ja neilgojies pēc kāda pateicības, tad vismaz apzinies, ka nodomus šobrīd vienatnē neizdosies realizēt un tā vai citādi nāksies meklēt kādu kompanjonu.

Horoskops vēzim

Šodien vari iedzīvoties jaunos pienākumos – gan profesionālos, gan personīgos. Nekurni, jo tas ir vieglākais un patīkamākais ceļš uz personīgo vai profesionālo atzinību un arī paaugstinājumu amatā.

Horoskops lauvai

Aktivitāti un patīkamo šodien izdosies savienot. Itin labi izdosies plāni vai projekti, ja tie ir saistīti ar sportu, tūrismu un tirdzniecību. Ja neko tādu neesi iecerējis, dodies uz randiņu vai uzņem viesus.

Horoskops jaunavai

Patīkamas pārmaiņas ir sasniegušās arī tavu ģimenes ligzdiņu. Attiecības ar dzīvesbiedru vai vecākiem kļūs patiesākas un sirsnīgākas. Atļaujies pajokot gan par savām gan mājinieku ķibelēm.

Horoskops svariem

Šodien nav tā piemērotākā diena, lai nodotos garām apcerēm vai kalkulācijām par kādu risināmu jautājumu. Enerģētiska rīcība nodrošinās iespēju uzsākt kādu ilgtermiņa biznesa sadarbību.

Horoskops skorpionam

Šodien esi pieejams un demokrātisks, nav īstais laiks dižoties ar savu autoritāti. Strādājot pie kāda nopietna uzdevuma saplāno savas darbības un tikai tad sāc deleģēt pienākumus citiem.

Horoskops strēlniekam

Tavs šīs dienas uzdevums vai plāns tiešām piedzīvos skaistu sākumu un labu ceļavēju. Vienu otru šķērsli gan nāksies pārvarēt, bet spēsi to izdarīt ātri un dosies tālāk, atpakaļ neskatoties.

Horoskops mežāzim

Ja nevēlies pārāk zīmēties kādā pasākumā vai ar darbu saistītā saietā, paliec ēnā, bet saglabā visu redzošas un dzirdošas acis un ausis. Savus nodomus un vēlmes realizēsi ar citu cilvēku rokām.

Horoskops ūdensvīram

Profesionālās un personīgās attiecības netiks dibinātas lēnīgās un izjustās sarunās, bet gan košās un neaizmirstamās tikšanās etīdēs. Nemierīgā enerģētika tevi patīkami satrauks.

Horoskops zivīm

Jo spēcīgāka būs tava vēlme kaut ko izdarīt vai novest līdz galam, jo sāpīgāk uztversi visus šķēršļus un ierobežojumus, kuri stāsies tavā ceļā. Padomā kā apmānīt savu lielo degsmi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Šovi

Smieklīgs VIDEO: ”Skaties, veči!” mokas vēdera preses treniņā

Smieklīgs VIDEO: ''Skaties, veči!'' mokas vēdera preses treniņā 2

Reizē ar ”Īsto veču” komandu piedzīvojumu sacensībām gatavoties un fizisko formu uzlabot uzsāk ”Skaties, veči!”. Aizvadīta pirmā nodarbība pie trenera Kristapa Vildes, un tā nudien nebija viegla. Skaties.lv piedāvā ieskatīties pirmā treniņa spilgtākajos brīžos.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Stilists Paass, pošoties uz Magones kāzām, piedāvā juteklisku sesiju

Stilists Paass, pošoties uz Magones kāzām, piedāvā juteklisku sesiju 10

Šova ”Saimnieks meklē sievu” bijušais dalībnieks Jānis Paass ir pieņēmis Magones Burkas uzaicinājumu uz lielajām itāļu kāzām Londonā un pat apņēmies palīdzēt bijušajai simpātijai atrast laulību kleitu. Kā sirsnīgu sveicienu Magonei Paass piedāvā māksliniecisku fotosesiju.

Noslēpumu plīvurs krīt! Atklāti visi trīs “X Faktora” žūrijas dalībnieki

Noslēpumu plīvurs krīt! Atklāti visi trīs "X Faktora" žūrijas dalībnieki 9

TV3 dziedošo talantu šova “X Faktors” žūrijas sastāvs ir pilnībā atklāts. Multiinstrumentālists un mūzikas producents Reinis Sējāns kopā ar grupas “Prāta vētra” ierakstu kompānijas un menedžmenta vadītāju Aiju Auškāpu un latviešu mūziķi, dziedātāju un trombonistu Intaru Busuli strādās pie tā, lai radītu jaunus talantus.

Zināms pirmais “X Faktora” žūrijas loceklis

Zināms pirmais "X Faktora" žūrijas loceklis 4

TV3 vērienīgā jauno dziedošo talantu šova “X Faktors” dalībniekus vērtēs patiesi profesionāla žūrija, un, bungu skaņām rībot, ziņojam, ka žūrijas sastāvā būs starptautisku pieredzi guvušās latviešu grupas “Prāta vētra” ierakstu kompānijas un menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa. Šonedēļ xfaktors.lv prognožu spēlē tiks atklāti vēl divi žūrijas vārdi.

VIDEO: viņi vismaz mēģināja… “X Faktora” ne tik veiksmīgie piemēri

VIDEO: viņi vismaz mēģināja... "X Faktora" ne tik veiksmīgie piemēri 16

Atlicis vairs tikai nedaudz vairāk par mēnesi, kad kanālā TV3 varēsim skatīt pasaulē slaveno dziedošo talantu šovu “X Faktors”, kurā atklāsies jauni pašmāju talanti. Taču, kamēr vēl gaidām tā parādīšanos zilajos ekrānos, piedāvājam kārtējo atstaku uz to, kā mums klājās atlasēs. 

Itālis pieņēmis Magones un Venta dēlu kā savu

Itālis pieņēmis Magones un Venta dēlu kā savu 77

Dzejniece un ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone Burka pirms kāzām ar itāli vēlas noslēgt rēķinus ar pagātni, ar Skaties.lv starpniecību nododot kādu vēsti bijušajam līgavainim Ventim Vītolam. Šoreiz tā būs nevis naida, bet pateicības vēsts.

Kuri pašmāju speciālisti būs “X Faktora” žūrijā?

Kuri pašmāju speciālisti būs "X Faktora" žūrijā? 5

Kopš paziņojām, ka beidzot arī Latvijā būs grandiozais šovs “X Faktors”, izskanējuši daudz minējumu par to, kas būs žūrijā. Vai arī tev ir idejas, kuri tie būs Latvijā? Dodies uz xfaktors.lv – prognozē žūriju, kā arī piesakies skatītājos uz vērienīgā šova filmēšanu klātienē!

UZMANĪBU: atklājam šova ”Īstie veči” šīs sezonas piecinieku!

UZMANĪBU: atklājam šova “Īstie veči” šīs sezonas piecinieku! 10

Vai kārtīgs vecis ir vismaz 100 kg smags un nedaudz paslinks majonēzes, čipsu, alus, burgeru cienītājs? Varbūt. Bet īsts vecis grib būt izskatīgs un aktīvs, sieviešu iekārots un ar sevi apmierināts. Pieci īsti veči ir gatavi mainīt savu dzīvesveidu un vēdera aprises, un darīt to kameru priekšā – realitātes šova ”Īstie veči” jaunā, 2. sezona no 14. augusta pirmdienās plkst. 21:00 kanālos TV3 un TVPlay!