Skarbā Gundega, sieviete ar jūrnieka muti – Viola, un Lidijas “nāve” – 2016. gada lielākais “cepiens”!

0 Komentāru
Skarbā Gundega, sieviete ar jūrnieka muti – Viola, un Lidijas “nāve” – 2016. gada lielākais “cepiens”!
Privātais arhīvs, publicitātes foto

Skatītājiem nebijusi iespēja – nobalsot par savu “Ekrāna mīluli”, kas norisinās portālā Skaties.lv. Tajā iekļauti spilgtākie kadri par un ap varoņiem un notikumiem no mūsu pašu šoviem un seriāliem. Nominācijā “Gada cepiens” izvirzīti ļoti kolorīti ļaudis un tēli.

“Gada cepiena” nominācijā šogad bija daudz, ko atlasīt, taču, lai nesajauktu lasītājam galvu, izvirzījām sešus, mūsuprāt, karstākos “cepienus”. Tajā iekļuvuši gan seriālu tēlu, gan arī šovu varoņi, kuriem gadījies izcelties 2016. gadā.

PAR SAVU FAVORĪTU NOBALSO ŠEIT

Video: karstasinīgā Gundega no “Precētie pret brīvajiem”

Tiem, kuri skatījās šo mīlas laimes meklētāju šovu, jautājumi par šo kandidatūru lieki. Vīri, kuri gāja uz randiņu ar šo jaunkundzi, varēja klausīties pērļu pērles.

Video: leģendārā šovu karaliene Violeta Stepanova

Nu jau divās “Lauku sētas” sezonas esam iepazinuši šo burvīgo blondīni, kura nav uz mutes kritusi. Ne velti gandrīz katra viņas darbība beidzas ar lielāku vai mazāku skandālu. Starp citu, pašlaik, spriežot pēc balsojuma, tieši viņa ir galvenā kandidāte uz uzvaru šajā nominācijā.

Video: pirmais īstais skandāls “Precētie pret brīvajiem”

Vēl viena kandidatūra uz nomināciju “Gada cepiens” aiziet šovam “Precētie pret brīvajiem”, tikai šoreiz tā ir pirmā sezona. Šis bija īsts “cepiens”, jo, izrādās, Aivars savai draudzenei stāsta vienu, bet “izredzētajai” pavisam ko citu.

Izšķīrušies pilnīgi visi šova “Netīro deju” pāri

Jā, prieki nebija ilgi – līdz ar šova beigām arī mīlestība un romantika noplauka. Lai gan šķita, ka dažiem bija potenciāls uz laimi arī nākotnē, viss pārtrūka, turklāt daži to visu nobeidza diezgan skandalozi.

Video: Lidijas fiktīvā nāve “UgunsGrēkā”

Šis notikums pagājušajā gada nogalē kļuva par vienu no aprunātākajiem Latvijas šovbiznesā, un ne velti – šķita, ka no “UgunsGrēka” pazudīs leģendārās Olgas Dreģes spēlētā Lidija. Kā viņa pati atzina sarunā ar portālu Skaties.lv, pašai šķitis, ka viņas laiks seriālā ir beidzies.

Skatītāji protestē pret Kivlenieka neiekļūšanu “Izklausies redzēts” finālā

Vēl viena neliela vētra, kas radīja milzu sašutumu šova “Izklausies redzēts” fanu vidū. Pēc pusfināla, kurā tapa zināms, ka par fināla balvu cīnīsies tikai dāmas, daļa tautas metās paust savu neizpratni par to, kāpēc starp viņām nav arī viens no šova lielākajiem mīluļiem – kādreizējā “UgunsGrēka” zvaigzne Emīls Kivlenieks.

Foto: gads televīzijā

0 Komentāru