Skaistais Dzērumu pāris atkal kopā? Fani pieķēruši Lauru un Mārtiņu mīļi atpūšamies lielveikalā

74 komentāri
Skaistais Dzērumu pāris atkal kopā? Fani pieķēruši Lauru un Mārtiņu mīļi atpūšamies lielveikalā
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Pašā pavasara plaukumā, 16. maijā, Latvijas šovu fanus pārsteidza skumja vēsts – par šķiršanos paziņoja ”Patiesības spoguļa” zvaigznes Mārtiņš Bankevics un Laura Amola. Kopš šā paziņojuma pie Skaties.lv vērsušies vairāki lasītāji un šova fani, kuri spriež, ka pārītis tomēr atkal sagājis kopā.

Kāpēc izšķīrās Dzērumu pāris? Lasi šeit!

Apmēram nedēļu pēc ziņas par Lauras un Mārtiņa šķiršanos pie Skaties.lv vērsās lasītāja Monta, ziņojot, ka manījusi Lauru un Mārtiņu tirdzniecības centrā ”Spice”.

Abi draudzīgi izvēlējušies dārzeņus ”Rimi”. Mārtiņš stūmis bagātīgi piekrautu iepirkumu grozu, bet Lauras rokās rotājies krāšņu ziedu pušķis.

“Diez ko pašķīrušies neizskatījās. Abi kopā laiski iepirkās,” ziņo Monta. Lai apstiprinātu savu vārdu patiesumu, Monta pārīti iemūžinājusi foto.

Foto: Aculiecinieka foto

Monta nav vienīgā ”Patiesības spoguļa” fane, kura vērsusies pie Skaties.lv, apšaubot Lauras un Mārtiņa šķiršanās faktu.

”Viņi nav šķīrušies. Abi kopā strādā ”Spices” ”Lido”, mīļi un draudzīgi. Kopā brauc uz darbu un mājās,” Skaties.lv ziņo kāds pārīša fans.

Savukārt lasītāja Līga, kura esot pārīša tuva draudzene, Skaties.lv iezīmē pavisam interesantu versiju. Viņa atklāj, ka Mārtiņš un Laura nemaz tā īsti nav bijuši šķirti, abi ”pajokojuši”, pārbaudot mediju modrību.

”Viņi kā bija, tā arī ir kopā! Vienkārši jūs visus pārbaudīja!” ziņo Līga.

Paši šīs jezgas vaininieki gan Skaties.lv uzsver, ka no plašākiem komentāriem pagaidām atturēsies. Mārtiņš ”Facebook” joprojām ziņo, ka ir saderinājies, savukārt Laura nomainījusi attiecību statusu uz ”brīva”.

Noskaties leģendāro sēriju vēlreiz un apskati aizkulišu foto šeit!

Foto: pārīša skaistā mīla

Foto: notikumi šovā

74 komentāri