1 komentārs
Zibens balsojums! Meitenei, kas šonedēļ saņems visvairāk balsu, dāvāsim Sudraba sajūtu vakaru!
Foto: Skaties.lv

Konkurss ir noslēdzies. Ar konkursa rezultātiem vari iepazīties šeit.

Portāla Skaties.lv kolektīvs vēlas pateikt lielu paldies visām daiļā dzimuma pārstāvēm, kuras jau paspējušas pieteikties lomai seriālā Viņas melo labāk. Tieši tāpēc vienai no jums vēl pirms konkursa noslēguma ir iespēja tikt pie vērtīgas balvas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā, ka tikai piecas konkursa finālistes izraudzīs seriāla producenti, ļoti svarīga konkursa sastāvdaļa ir balsojums. Tā rezultātā tiks izraudzītas piecas meitenes ar visaugstāko balsu skaitu, kuras automātiski iekļūs finālā.

Lai motivētu jūs būt aktīvākām, mēs esam sarūpējuši vērtīgu balvu – Sudraba sajūtu vakaru Mālpils muižā! Tā ietver nakšņošanu divvietīgā dizaina numurā, šampanieti un augļu plati, servētu numuriņā, vakariņas muižas restorānā 30 eiro vērtībā, brokastis, Mālpils muižas apskati, iespēju izmantot Elektra velosipēdus un divatā doties Mālpils apskatē, kā arī īpaši jums sarūpētu karti ar nozīmīgākajām vietām Mālpils apkārtnē.

Balvu saņems tā konkursa dalībniece, kura no pirmdienas, 23.05, pulksten 13:00 līdz ceturtdienas, 26.05., pulksten 13:00 savāks visvairāk balsu! Vērā tiks ņemtas balsis, kas savāktas tieši šajā laika posmā, nevis balsis kopumā.

Aiciniet savus draugus, radus un kolēģus atbalstīt jūs! Atcerieties, no katras ierīces (datora, telefona, planšetes) balsot var reizi stundā! To varat izdarīt šeit.

Veiksmi visām dalībniecēm!

Konkursa dalībnieču foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl