2 komentāri

Šī vasara, kā jau ierasts, aizrit “Viņas melo labāk” zīmē, un šovasar, kā arī citus gadus, tika rīkots konkurss, un šoreiz portāls Skaties.lv sadarbībā ar seriāla veidotājiem meklēja līdziniekus tā varoņiem. Fināls jau aizritējis, tāpēc atskatīsimies, kā tur klājās.

No video redzamajām dāmām īpašās sērijas komandā iekļuva tikai Martas līdziniece Madara Vimba, taču tas nenozīmē, ka pārējās bija mazāk centīgas. Kamēr digitālajā vēl tikai gaidām iznākam sēriju ar līdziniekiem, tikmēr piedāvājam ieskatu, kas finālistiem bija jādara.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienā no etīdēm Margaritas, Martas un Simonas līdziniecēm bija jātēlo piedzērušās varones. To, kā viņām tas izdevās, skaties video materiālā!

Video: līdzinieku konkursa finālistes tēlo piedzērušās “Viņas melo labāk” varones

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl