14 komentāri
Uz lomu pašmāju seriālā cierē arī skandalozā “līgaviņa” Gunda Jandava
Publicitātes foto

Latvijas daiļavas sasparojušās ne pa jokam! Lomai seriālā Viņas melo labāk jau saņemts vairāk nekā 800 pieteikumu, starp pretendentēm arī TV šovos iepazītas un sabiedrībā zināmas skaistules. Izmēģināt roku aktiermākslā nolēmusi arī šovā Saimnieks meklē sievu iepazītā Gunda Jandava.

Savā pieteikumā simpātiskā Gunda minējusi, ka seriālā labprāt nospēlētu seriāla varonei Martai līdzīgu lomu. ”Uzskatu, ka tā ir ļoti interesanta loma, kuru attēlot – nebeidzami intrigu, mīlas virpuļi un neizsīkstoši piedzīvojumi!” pieteikumā norāda jaunā sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TV šova Saimnieks meklē sievu nesenākās sezonas skandalozākā līgaviņa ne reizi vien likusi par sevi runāt arī ārpus šova. Pērnā gada rudenī Gunda stājās kameras priekšā, erotiskā fotosesijā pozējot fotogrāfam Aleksandram Sokolovam.

Foto: Gunda dzīvē un TV šovā

Gunda nav vienīgā no vairāk nekā 800 pretendentēm, kuru līdz šim esam iepazinuši TV ekrānos. Uz lomu seriālā Viņas melo labāk kandidē arī Ieva Janiševa no šova Kāzu gūstā, Lauku sētas dāma Arta Brūvere un šovu veterāne Violeta Stepanova un dziedātāja Linda Kalniņa jeb Lily.

TOP komentāri

 • AAA
 • Linda
  +11 +11 0

  Linda

  Visfeinākā no visām ir Ieva,lai viņai veicas!!!Gunda varetu pieteikties kanala2 pliko randiņā!
 • lija
  +10 +10 0

  lija

  Ja tiešām seriālā paņems to izlutināto, iedomīgo Gundu, tad seriāls vairs nebūs skatāms....Vai tad Jūs kaut kur redzat to viņas glītumu? No viņas nāk ārā tikai negatīvisms....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl