13 komentāri
TESTS: kļūsti par seriālu UgunsGrēks un Viņas melo labāk pavēlnieku un laimē vērtīgas balvas!
Publicitātes foto

Jauna nedēļa iesākusies ar labām ziņā seriālu UgunsGrēks un Viņas melo labāk faniem – zemāk atrodams tests, kas pārbaudīs, cik daudz zini par kādu no seriāliem. Labākie eksperti no katra seriāla saņems dāvanu kartes no sporta preču un inventāra interneta veikala Xsports.

Divu nedēļu garumā – no 25. janvāra līdz 8. februārim – TV3 skatītājiem, kuri iecienījuši tautā mīlētos pašmāju seriālus UgunsGrēks un Viņas melo labāk, ir iespēja aizpildīt portāla Skaties.lv sagatavotu zināšanu testu, tiekot pie vērtīgām balvām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viss, kas Tev jāizdara, jāatbild pareizi uz visiem pieciem jautājumiem par kādu no seriāliem! 9. februāra rītā apkoposim rezultātus un starp visiem veiksminiekiem, kuri izrādīsies zinošāki par pārējiem testa dalībniekiem, izlozēsim divus (viens, kas būs pareizi atbildējis precīzi par seriālu UgunsGrēks, un viens, kas būs atbildējis pareizi par seriālu Viņas melo labāk), kas tiks pie vērtīgajām dāvanu kartēm no sporta preču un inventāra interneta veikala Xsports.

Foto: ieskaties JAU TAGAD seriāla UgunsGrēka jaunās sezonas filmēšanā

Foto: ekskluzīvs ieskats Viņas melo labāk jaunākās sezonas filmēšanā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl