Komentāri
Tas notiek! “Viņas melo labāk” līdzinieki stājas kameru priekšā un uzņem īpašo sēriju
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Šodien, 1. augustā, ir vasaras karstākā konkursa kulminācija – “Viņas melo labāk” līdzinieki beidzot atrādīs savas spējas. Nebūs žūrijas, bet gan īsts režisors un filmēšanas grupa, kas viņus filmēs īstai sērijai, kas tiks rādīta digitālajā vidē.

Profesionāliem aktieriem šī ir parasta darba diena, bet dažiem izredzētajiem, kas pārvarējuši vairākas kārtas, šodien, iespējams, būs īsta zvaigžņu stunda. Satraukums, pārsteigums un iespēja tikties ar seriāla aktieriem (filmēšanas laukumā atrodas arī Andris Bulis un Māris Bezmers) – tas viss šodien!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ieskaties aizkulisēs, vēl pirms viss sācies!

Foto: līdzinieku konkursa laureātu zvaigžņu stunda

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl