Seriāls Viņas melo labāk meklē aktrisi! Piesakies!

20 komentāri

Meitenes! Seriāla Viņas melo labāk veidotāji un Skaties.lv sagādājis jums nebijušu pārsteigumu! MĒS MEKLĒJAM AKTRISI, KAS ŠOVASAR FILMĒSIES SERIĀLĀ VIŅAS MELO LABĀK!

Tu nepārprati! Mēs tiešām piedāvājam tev kļūt par īstu aktrisi ar savu lomu vasaras skatītākajā seriālā! Mēs ticam, ka Latvijā ir daudzas talantīgas, foršas un drosmīgas meitenes, kas varētu kļūt par aktrisēm.  Daudzām no jums būs iespēja sevi pierādīt un varbūt tieši tev uzsmaidīs veiksme!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā noritēs konkurss?

Visām meitenēm mēs piedāvājam vienlīdzīgas iespējas, tāpēc, konkurss Viņam melo labāk noritēs šādi:

 • piesakies, aizpildot zemāk doto anketu un atsūtot savu foto. Pieteikties ir iespēja vien līdz 31. maijam
 • Daļu Tavas veiksmes noteiks portāla Skaties.lv lasītāji. Neaizmirsti pastāstīt par konkursu saviem draugiem un radiem, lai iegūtu lielāku balsu skaitu! Piecas meitenes, kas būs saņēmušas visvairāk Skaties.lv lasītāju balsu, un piecas meitenes, ko būs izraudzījusies seriāla Viņas melo labāk žūrija, tiks izvirzītas konkursa finālam
 • Līdz 7. jūnijam žūrija tiksies ar meitenēm, filmēs un fotografēs
 • No 7. jūnija līdz 21. jūnijam noritēs konkursa lielais fināls, kad Skaties.lv lasītāji varēs balsot par 10 meitenēm, kuras pretendē uz lomu seriālā Viņas melo labāk.
 • jūnijā mēs paziņosim, kura no meitenēm būs uzvarējusi un kļūs par aktrisi!
 • savukārt, ja vēlies atbalstīt kādu no meitenēm, balso! Lai nodrošinātu godīgu balsošanu, mēs lūgsim tevi autorizēties ar Facebook vai Draugiem.lv profilu! Balsot varēsi reizi stundā, atbalstīt gan vienu, gan vairākas favorītes!

Vai tu vari piedalīties?

Konkursam dalībniecēm ir tikai divi nosacījumi:

 • Tev jābūt vismaz 18 gadus vecai
 • Tu esi gana drosmīga, lai stātos kameras priekšā

Ja esi gatava šim izaicinājumam un esi domājusi par to, kā tas ir būt aktrisei un filmēties kopā ar profesionālo seriāla aktieru plejādi, tad piesakies. Tā būs vienreizēja un unikāla pieredze, un, kas zina, varbūt arī būtisks pagrieziens tavā dzīvē! Ar konkursa noteikumiem vari iepazīties šeit!

Un atceries – seriāla Viņas melo labāk jaunā sezona sākas jau 23.maijā, plkst. 20.20 TV3! 

Anketa

 

Foto: publicitātes foto

TOP komentāri

 • Nana
  +9 +9 0

  Nana

  Paskatoties gandrīz visas bildes, secinu, ka droši varētu uztaisīt foto izstādi ar nosaukumu "Uzacis no elles". :D
 • Psc
  +8 +8 0

  Psc

  Un kārtējo reizi tiks kāda jau bijusi aktrise vai aktieru bērni/mazbērni/mazmazbērni. Pieredze rāda, ka tā bijis visos seriālos.
  Bet cerams, ka šis būs izņēmums. Veiksmi meitenes! :)
 • Skepse
  +6 +6 0

  Skepse

  Pieteikumu teksti bieži vien ir vienkārši šausmīgi. Vai šīm meitenēm maz ir 3 klašu izglītība?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl