Komentāri
Par Viņas melo labāk aktrisi pieteikusies arī Lauku sētas dāma Arta Brūvere
Foto: publicitātes

Straujiem soļiem pietuvojusies vasara, tāpēc rosīgākās daiļā dzimuma pārstāves jau tagad sāk meklēt jaunus šīs vasaras izaicinājumus. Uz veciem lauriem nolēmusi nesnaust arī LNT šova Lauku sēta pērnā gada sezonas dalībniece Arta Brūvere.

No šodienas ikviena daiļava var pieteikties un kļūt par tautā mīlētā pašmāju seriāla Viņas melo labāk aktrisi. Pirmā pieteikšanās diena vēl nav galā, kad jau potenciālo jauno aktrišu vidū varam saskatīt jau iepriekš TV ekrānos redzētas sejas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arta Brūvere sevi raksturo kā atraktīvu un daudzfunkcionālu. “Varu būt mierīga un nosvērta, bet pēc mirkļa pilnīgs pretstats nosvērtajam cilvēkam. Domāju, ka esmu labs sarunu biedrs,” sevi šova Lauku sēta anketā raksturoja Arta.

Foto

Foto: Lauku sētas atlase

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl