Komentāri

Ceturtā sezona jau tepat ap stūri – pirmdien plkst. 20:20 kanālā TV3, kā arī portālos TVPlay un Skaties.lv tiks pārraidīta pirmā no šīs vasaras Viņas melo labāk sezonas sērijas, bet tikmēr, kamēr vēl gaidām, ieskaties, kā aktieriem klājās uzņemšanas laukumā iepriekšējos gados.

Jaunajā sezonā gaidāmi jauni pāri, kā arī citas intrigas, kas skatītāju ievilks jau no pirmās sērijas. Iepriekšējās sezonas atceramies, vai ne!? Bet kā tās tapa, tas daudziem ir noslēpums, bet ne portāla Skaties.lv lasītājiem. Tāpēc piedāvājam kārtējo ieskatu, kā tapa Viņas melo labāk trešā sezona.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl