NOSKATIES: “noplūdis” vēl kāds video no Viņas melo labāk jaunākās sezonas!

4 komentāri
NOSKATIES: “noplūdis” vēl kāds video no Viņas melo labāk jaunākās sezonas!
Foto: ekrānuzņēmums

Portāls Skaties.lv sadarbībā ar kanālu TV3 šogad ļoti lutina seriāla Viņas melo labāk skatītājus, piedāvājot dažādas aktivitātes un ekskluzīvu saturu, kas pieejams tikai šeit. Lūk, vēl viens fragments no visu mīlētā seriāla tuvojošās ceturtās sezonas.

Ekskluzīvs ieskats, kuru neredzēsi nekur citur, kā arī lieliska iespēja pašai pieteikties par aktrisi un redzēt sevi savā mīļākajā latviešu seriālā, to šoreiz piedāvā tikai portāls Skaties.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Iepriekšējā sezonā atceramies, ka Viņas melo labāk kaitinošākais tēls Baiba plānoja doties atpakaļ uz Īriju, turklāt bija bērna gaidībās. Tagad viņa pēc ilgāka laika atgriezīsies Rīgā, un šajā neliela epizodē redzēsim, ka knapi paspējusi ienākt pa durvīm, kad jau kāpj nabaga Kondrātam uz varžacīm. Kā varat noprast, arī šajā sezonā Valmieras Drāmas teātra aktrise Elīna Vāne savu uzdevumu pildīs godam. :)

Video

Foto: Viņas melo labāk vasarīgā atklāšanas ballīte

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl