Komentāri

Šonedēļ Modes un izklaides centrs “Rīga Plaza” jau otro reizi pie sevis šovasar uzņēma kādu iepriekš nebijušu projektu – seriāla “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa dalībniekus. Ja pirmajā reizē tā bija atlase, šoreiz jau reālās sērijas uzņemšana. Piedāvājam nelielu ieskatu, ko varam sagaidīt no jaunajiem censoņiem.

Aktieri – amatieri bez iepriekšējas pieredzes, bet filmēšanas grupa – profesionāļi, turklāt daži no viņiem pie seriāla veidošanas strādā jau kopš pirmās dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fotogrāfijās redzams, ka īpašajā “Viņas melo labāk” sērijā, kuru varēs skatīt tikai digitālajā vidē – portālā Skaties.lv, konkursa laureāti sastrādāsies ar īstajiem aktieriem, kurus katru darba dienas vakaru redzam kanālā TV3.

Dienas galvenie varoņi baudīja uzmanību kā īstas zvaigznes – viņus intervēja, filmēja, lūdza pozēt fotoobjektīvam, kā arī noslēguma visi sasēdās pie galda, lai vienotos šampanieša glāzēs un baudītu uzkodas no restorāna “Gan Bei”.

Foto: “Viņas melo labāk” līdzinieku sērijas filmēšanas aizkulises

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl