Komentāri

Interese pieaug ar katru dienu – uz lomu pašmāju vasaras seriālā Viņas melo labāk pieteikušās jau gandrīz 1600 kandidātes (un arī daži kandidāti), un starp viņiem arī dažas Latvijā pazīstamas meitenes. Par dažām jau ziņojām, bet viņām pievienojusies arī pašmāju pazīstamā dziedātāja Sabīne Berezina.

No otrdienas portālā Skaties.lv iespējams pieteikties lomai seriālā Viņas melo labāk. Vien pāris dienu laikā kandidāšu skaits sasniedzis tūkstoti, bet tagad, kad apkārt jau gandrīz pilnas 7 dienas, tas pārsniedzis 1500 atzīmi. Starp visām un visiem meklējami arī sabiedrībā pazīstami cilvēki. Par vairākām TV šovu dalībniecēm jau ziņojām, nu viņām pievienojusies arī kādreizējā realitātes šova O-Kartes akadēmija un arī vairāku pašmāju Eirovīzijas atlašu dalībniece, tagad pazīstamā dziedātāja Sabīne Berezina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Sabīne Berezina šovos un ikdienā

Interesanti, ka atšķirībā no citām kandidātēm, kuras labprāt sevi redzētu kādā no galvenajām lomām, Sabīne sevi redz atveidojam ļaunu tēlu. Savā anketā viņa raksta: “Vēlētos filmēties kādās sliktās ainās, būt ļaunā – ļaunu mahināciju līdzdalībniece.” Vēlam meitenei veiksmi!

Iespējams, lielāko atpazīstamību viņa izpelnījās ar savu visai interesanto startu Eirovīzijas atlasē 2014. gadā, kurā piedalījās kopā ar producentu Dj Dween, izpildot dziesmu Dejo tā, kas video vietnē YouTube skatīts vairāk nekā 270 tūkstošus reižu. Berezina arī šogad piedalījās pašmāju Eirovīzijas atlases konkursā, kurā gan diemžēl tālāk par pirmo kārtu netika.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl