Komentāri
Jau pirmajā Viņas melo labāk nedēļā veidosies jauns pāris?
Publicitātes foto

Jā, tas brīdis tūlīt būs klāt – jau pirmdien pie skatītājiem atgriezīsies skatītāju iemīļotais vasaras seriāls Viņas melo labāk ar savu ceturto sezonu, kurā jau pirmajā nedēļā gaidāmas lielas atgriešanās un pat nelielas mīlas intrigas. Portāls Skaties.lv katru piektdienu saviem lasītājiem un seriāla faniem piedāvās ieskatu, ko tad varēs sagaidīt no jaunākajām sērijām.

Seriālā atgriezīsies nekur nepazudušie Māris un Baiba

Nevienam nav noslēpums, ka seriāla jaunā sezona norisināsies laiciņu uz priekšu, ja salīdzinām, kad noslēdzās Viņas melo labāk trešā sezona. Tas nozīmē, ka par šo aizkadra periodu, ko skatītāji neredzēja, gan Baiba ir paspējusi izdzīvoties Īrijā, kurā arī bērniņš viņas vēderā jau kļuvis redzams, kā arī Māris, spriežot pēc publiski pieejamās anotācijas TV3 lapā, ir atguvies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūsu “nopludinātajā” video varējām vērot Baibas lielo atgriešanos Konrāda dzīvē, kurā sezonas sākumā valdīs liels haoss, jo viņa sieva, Alises Polačenko atveidotā Jolanta, kas no šīs sezonas, vairs nebūs redzama, jo kopā ar savu māsīcu, Initas Sondores (ex-Dzelmes) spēlēto Kristīni devusies uz Austrāliju.

Savukārt, Māris parādīsies Rīgas vecpilsētā, un jau nākamajā nedēļā viņiem paredzēta nopietna saruna ar Arvi. Vai rūdītais “burlaks” pēc pārdzīvojumiem būs mainījies?

Foto: Viņas melo labāk aktrises lomai pieteikušās jau 1000 meitenes

PIESAKIES ARĪ TU!

Konrāda sirdssāpes un jaunā simpātija

Šosezon gaidāmas daudz šķiršanās gadījumu un jaunu pāru, un kā pirmais pie sirdsēstiem būs ticis jau pieminētais Valmieras Drāmas teātra aktiera Kārļa Neimaņa atveidotais Kondrāts. Taču, spriežot pēc anotācijas, ilgi viņam sāpēs nebūs jādzīvo, jo simpātijas un mīlestība tomēr veidojas tādos smadzeņu punktos, kurus cilvēks nespēj kontrolēt, un tieši tās viņam ieslēgsies. Uz Simonu. Tieši Ērika Eglija savā jaunajā tēlā pievienosies Martai un Margaritai, kļūstot par vienu no Viņas melo labāk galveno varoni.

Foto: Viņas melo labāk jaunās sezonas galvenie varoņi

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl